Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem az igazi nevüket...

Miért nem az igazi nevüket használják az Éjjel Nappal Budapest szereplői a Fókuszba vagy bárhol ahol a sorozaton kívűl vannak?

Figyelt kérdés
Igazából engem kicsit idegesít h ha meginterjuvolják őket bárhol úgy szólítják őket ahogy a sorozatba hívják őket.Meg kicsit olyan mintha még mindig a sorozatban lennénk. Ez miért van?

2014. jún. 20. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Én sem merném felvállalni a nevemet, ha abban a sorozatban szerepelnék.


Egyébként csak egy marketingfogás az rtl-től, hogy azt az illúziót keltsék, hogy ezek tényleg valós élethelyzeteket mutatnak be és a kamera csak követi a mindennapjaikat. Így még könnyebben lehet azonosulni a primitív rétegeknek a sorozathoz.

2014. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

98 környékén a Barátok közttel is így volt.

Aztán leálltak ezzel az ökörséggel.

2014. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem is tudtam h a barátok köztel is ez volt. de tényleg befejezhetnék mert engem idegesít mert maga a sorozatot szereretem de ezt a hülyeséget nem.
2014. jún. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!