Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan disney meséket,...

Tudtok olyan disney meséket, amiben a főszereplő lánynak barna haja van?

Figyelt kérdés

Nem muszáj végül is, hogy disney legyen, de szeretnék már ilyet is nézni, mert csak egyről tudok, aki barna, ő meg Belle.Illetve, még Jane a Tarzanból. Rajtuk kívül van még valaki?

Nem tudom miért fontos ez nekem, de valamiért ilyenhez lenne hangulatom. Ha valaki mondana párat, azt nagyon megköszönném :D



2014. jún. 20. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fura fétised van az biztosXXD
2014. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekem? :'D

Ha igen,akkor az indokom: már esküszöm rosszul esik h a mai mesék legtöbbkében a főszereplő haja platinaszőke kb. Nem tudom miért. Valahol annyira gyerek vagyok még,hogy magamat akarom hasonlítani a hercegnőkhöz.oké,ez nagyon furán jött ki,de tényleg. Örök kedvencem Belle marad a fura színű szemével,és barna hajával. Mindig olyan szépnek találtam,rá akartam/akarok hasonlítani :'DD

17/L

2014. júl. 1. 04:53
 13/14 anonim ***** válasza:
A kérdésből nem derült ki hogy lány vagy és vicceskedni akartam kicsit:D
2014. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Pardon, igazad van :D

És összejött, mert röhögtem rajta egy darabig :D

Így belegondolva, érdekes lennék ugyanezzel a hozzáállással a másik nem képviseletében. xD de köszi a választ mindenkinek még egyszer :D

2014. szept. 18. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!