Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Spongyabob szereplőinek van...

A Spongyabob szereplőinek van mögöttes jelentésük?

Figyelt kérdés

A hét főszereplő (SpongyaBob, Patrick, Tunyacsáp, Rák úr, Sandy, Csigusz, Plankton) a hét főbűnt testesíti meg?

Kevélység - Sandy öntelt

Fösvénység - Rák úr zsugori

Bujaság - SpongyaBob túlzásba viszi a szeretetet

Irigység - Plankton irigy

Torkosság - Csigusz folyton enni akar

Harag - Tunyacsáp forrófejű

Jóra való restség - Patrick lusta



2014. júl. 1. 09:23
 1/4 anonim válasza:
Lehet benne valami, de ezek emberi tulajdonságok. Mindenki rendelkezik legalább eggyel a felsoroltak közül.
2014. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ennyire mögöttes jelentése lenne..
2015. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy több évadon át szórakoztató rajzfilmsorozat, ahhoz hogy fenntartsa az érdeklődést általában különböző szereplőket rak össze, ezzel a legkülönfélébb konfliktusokat okozva. nem hinném, hogy lenne mögöttes, ennyire átgondolt tartalom, inkább csak belemagyarázás, de az is lehet, hogy innen vették az ötletet a készítők.
2015. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem, igen, sőt mi több teljesen logikus is, ha belegondolunk hogy az emberek nem feltétlen a bűnnel fognak szimpatizálni, hanem a karakter által produkált viselkedési formákkal ami ugye maga bűnbeesés, csak ez nem feltétlen ilyen tudatos a nézői részről. Épp a napokban láttam egy Tunyacsápos meme-t az volt a szöveg: ,,Ahogy öregszem egyre jobban megértem ezt a karakter''-pár kép ahogy unott fejjel néz a semmibe- és volt rá egy komment ami szerintem nagyon a fülén csípte a dolgot ,,Akkor nagyon rossz irányba halad az életed''
2023. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!