Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik animének a legjobb a...

Melyik animének a legjobb a befejezése?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy a végén minden kiderüljön minden megnyugodjon és ne ilyen sejtelmes véget érjen mint néhány ilyen piszi-puszi anime, hogy a lány ad a csókot a csávó arcára, hogy "ne siessünk ennyire" utána jön a stáblista oszt szevasz se folytatás semmi. Tehát az ember sztori szempontjából ne akarjon második évadot max. az élmény miatt. Remélem értitek. Írnátok pár ilyen teljesen konkrét befejezésű animét?
2014. júl. 11. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Code Geass (mindkét évadot végignézed és akkor lezárt lesz)

Death Note (ha még nem láttad volna)

Ga-Rei: Zero

Mushishi (epizódikus)

K-On! (ezt amúgy is csak az élvezetért lehet nézni)

School Days (ez eléggé egyértelmű)

Danganronpa

Úgy emlékszem a Shinsekai yori is egyértelmű lett, de nem vagyok benne biztos.

2014. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itazura na kiss

Code geass

Death note

Clannad after story

Angel beats

Ano hana

2014. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Zero no Tsukaima animenek is van lezárása. Persze csak az utolsó évad végén.

....

InuYasha -> van lezárás, habár engem érdekelne, hogy mi lesz Rinnel és Sesshivel.

2014. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Another - 12 rész, lassú de nagyon jó atmoszférája van és a végén minden kiderül

Higurashi no naku koro ni - 2 évad + 2 ova évad erre nincs jobb szó: MESTERMŰ

Mirai Nikki - egy értelmes hungergames és a vége elég tragikus de legalább kiderül minden

corpse party - ez magáért beszél

2014. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Angel Beats! (nekem ez így volt tökéletes Q_Q végére százas zsepi szükséges lehet)

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai. (ez talán jobb lezárást kapott, mint az Angel Beats!, és a szereplők is jobban ki vannak fejtve, és itt az egész sorozatra érdemes beszerezni a százas zsepit, nem csak a végére)

Another (én azért egy-két dolgot jobban kifejtettem volna, de ettől függetlenül ez is rendesen le van zárva)

Chobits (teljesen feldolgozza a mangát, rendesen le lett zárva ez is)

Clannad + Clannad After Story (ez is megfelelő lezárást kapott, bár én a végével nem értek egyet, és a zsepi a biztonság kedvéért legyen kéznél)

Code Geass: Hangyaku no Lelouch + Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2 (számomra a legjobb anime, a szereplők rendesen ki vannak dolgozva, izgalmas, szórakoztató, elgondolkoztató, és engem a vége rendesen megsiratott)

D.N. Angel (nem emlékszem már rá pontosan, de úgy rémlik, hogy rendes lezárást kapott)

Darker Than Black + Darker Than Black: Ryuusei no Gemini (szerintem ez is jó befejezést kapott, bennem nem hagyott kérdéseket)

Death Note (ez is rendesen le van zárva)

Devil Survivor 2 The Animation (bár a végét mintha elkapkodták volna, de szerintem jó a lezárása a történetnek)

Ef: a Tale of Memories + Ef: a Tale of Melodies (nagyon szép, jó történet, jó lezárás, és ide is szükséges lehet a zsepi)

Gakkou no Kaidan/Bújj, bújj, szellem! (nem a legjobb anime, de szerintem izgalmas, szórakoztató, és vannak benne borzongatós részek, a lezárása is megfelelő)

Mirai Nikki + Redial (a Redial ad neki rendes, mangahű befejezést)

Wolf's Rain (szerintem egy nagyon szép anime, az utolsó négy rész megsiratott rendesen)

Yu-Gi-Oh! Duel Monsters (224 rész, a 4. évad egy fillerévad, ki lehet hagyni, de szerintem az utolsó évad a legjobb, és nagyon jó lezárást is kapott, bár én még néztem volna tovább, nagyon szeretem)

2014. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sveacer ***** válasza:
Sakurasou no kanojo na pet
2014. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na a Sakurasou No pet na kanojo az tényleg jó :D Hűha mennyi animét írtatok talán mire 80 éves éves leszek a végére érek mindnek xD Amúgy kösz mindenkinek :)
2014. júl. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!