Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeríntetek melyik a legjobb...

Szeríntetek melyik a legjobb sorozat? Star trek, stargate, dr who, torchwood?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés feltevés.
2014. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak ezekből lehet választani, akkor nem tudok, egyiket se láttam.

Számomra a legjobb sorozat a Breaking Bad.

2014. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kis Sanyi válasza:
Csillagkapu & Star trek !!!!!!
2014. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiket imádom kivéve a torchwood mert azt még nem láttam. A dr who-t nemrég kezdtem, a stargate-et rég néztem már, jelenleg úgy állok hogy az ST de attól is függ melyik sorozatra gondolsz. A Voyager és az Új Nemzedék a legjobb szerintem, aztán a Deep Space 9, aztán az Enterprise és messze utána az eredeti.
2014. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Stargate kivételévl mindet nézem. Erről nem tudok nyilatkozni.


A DW és a Torchwood az egy univerzum csak más karakterek, kb. ahogy Star Trekből is van Deep Space Nine és Voyager...


A két fandomban pedig orrba-szájba mennek egymásra a referenciák. A vulkániak szónikus csavrhúzóval javítanak, aztán meg van az a rész ahol találnak egy organikus/gép hibrid időgépet, ami belül nagyobb. A Doktort időnként mint Mr Spock mutatják be, vulkáni köszönés, minden van.


A Doctor Who sokkal kevésbé hard sci-fi mint a Star Trek.

Első sorban családi sorozat, van benne egy jó adag felnőtt mese, abszurd humor. De mondjuk mit vártál, egy trendőrségi fafülke az űrhajójuk.

A Torchwood viszont a ST-vel egy komolysági szinten van, ott azért kicsit felnőttesebb a hangvétel.


Viszont ami idővonal mókolás a DW-ban van, ahhoz képest a Star Trek történetmesélése lapos.


Mind jó-

2014. aug. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stargate.
2015. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!