Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Hogyan szólna ez magyarul?

Hogyan szólna ez magyarul?

It means that I am beset upon at all times by a tsunami of complex thoughts and struggles, unceasingly aware of my own mortality and able to contemplate the futility of everything and yet still rage against the dying of the light.

2014. júl. 19. 13:22  Privát üzenet  

A válasz

Csak így sebtibe fordítva valami ilyesmi:

"Azt jelenti, hogy folyton folyvást komplex gondolatok és küzdelmek áradata vesz körül, mindeközben tudatában vagyok a saját halandóságomnak és a dolgok hiábavalóságának, de még így is küzdök azért, hogy ne múljon ki a fény."

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014. júl. 19. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok hasonló sorozatokat mint Pl Tronok harca? És magyarul beszéljenek. Vagy valami jó izgalmas sorozatot ami persze magyar?
Enjoy your stay! . Ez egészen pontosan, hogy szólna magyarul?
Egy tesztes könyvbe találtam ezt az angol mondatot. Szerintem ezt elrontották. Hogy szólna helyesen és mit jelent magyarul?
A Slenderman c. film meg fog jelenni magyarul? Vagy magyar felirattal?
Joy Division-Ceremony. Pontosan hogy szólna magyarul?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!