Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc jelenetetek...

Melyik a kedvenc jelenetetek a Teen wolf-ból?

Figyelt kérdés
nekem például nagyon tetszett amikor kira és malia táncolnak a 4.évadban,amikor stiles és malia először szeretkeznek stb..ilyeneket írjatok

2014. júl. 21. 02:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A második évadban amikor Derek azt mondja,hogy Scott már a saját falkájának az alfája.


+ az összes Stiles Nogitsune jelenet.

2014. júl. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

stiles és derek jelenetek

pl. amikor megkérdezték stiles-t hogy ki derek és ő azt mondta, hogy az unakatesója miguel

vagy mikor derek haldoklik a farkasölős lövéstől és valamiért stiles kocsijában van majd stiles felhívja scott-ot, hogy már kezd halálszaga lenni:D

2014. júl. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor bemutatják Petert kb igy: O Derek nagybátyja akinek felégették a házát benne ot es a családját ami miatt 6 évig kómában volt, aztán sorra gyilkolta azokat, akik benne voltak a családja megoleseben. Megölte az unokahúgát, es egy verfarkasvadaszt, majd Derek végzett vele. Erre Peter: *integet* Hali

Azon szakadtam:DD

2014. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor a kamaszfarkas aszongya az apjának: Hillo boy
2014. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Stiles és Derek jelenetek, csatlakozom! :D Meg amior Stiles vicceskedik. Még szerettem azt a részt is ahol Paige volt a fiatalabb Derekkel.

Szóval ez sokat elárul, minden ami Stiles és/vagy Derek :D

2014. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ooo:)rengeteg van:Dde többnyire Derek és a Stiles részekért vagyok oda.Pl. amikor 3.évadban Derek megpróbálja megállítani Boyd-ot és Corát ,amikor azt hinnénk hogy nem bírja tovább és kinyiffan akkor összegyűjti alfa erejét és sikerül a két tini farkast úgy megállítania hogy ne legyen bajuk:)a migueles rész is nagyon nagyon vicces volt:) meg volt egy olyan rész is (nem tudom melyikben volt)amikor Derek és Scott futottak.az menő volt:)bár kicsit olyan Twilightos volt:D meg volt .A legjobb arcok a sorozatban Derek és Stiles!! :D de Scott-nak is vannak jó pillanatai :))
2014. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az összes Peteres jelenet.Azok közül:Láttad már az anyukáját?Gyönyörű!

🤣

2023. ápr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!