Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meddig van a mozikban?

Meddig van a mozikban?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Herkules című film 2014/07/24-én jön ki Szegeden a Cinema City-ben. És meddig lehet megnézni? Írja valahol? például 08/20.án megbirom még nézni 3D ben? nem vagyok jártas a mozizásban...

2014. júl. 21. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Augusztus 20-án még lehet rá esély, de nem valószínű. Olyan másfél-két hétig tolnak egy filmet. Utána még ritkább időpontokban esetleg lejátszák.
2014. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak mert a Hogyen menj a VeszTendbe 6/12-én jött ki és még most is adják nem?
2014. júl. 21. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, akkor lesz.
2014. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amely filmekben látnak pénzt,azt minimum(!)egy hónapig játsszák.(Vagy legalább is itt Budapesten)
2014. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre megmondani (ők sem tervezik előre meg, hogy meddig vetítik), minden a nézőszámon múlik meg a mozi kapacitásán. Ha jó a nézettsége, biztos vetíteni fogják (legalábbis a nagyobb mozikban). A Rossz szomszédság c. filmet pl. több mint két hónapja adják és még mindig van forgalma.
2014. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!