Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elfen Lied-hez hasonló animéke...

Elfen Lied-hez hasonló animéket tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Nem véres, hanem inkább szomorú sírós animékre gondolok elsősorban, amiben nagy tragédiák vannak.
2014. júl. 27. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elfen Liedhez hasonló a Gokukoku no Brynhildr, ez a mangaka másik, most futó mangájából készült idei anime. Mondhatnánk akár az Elfen Lied "lebutított" változatának is, több poénnal, ecchivel. Elég sok negatív kritikát kapott, ettől függetlenül egyszer meg lehet nézni.

Nem véres, hanem szomorú, sírós anime a Clannad (második évada: Clannad After Story), az AnoHana (hosszan: Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai.), az Angel Beats! (a 13 részből az első 10 vígjáték, kicsi drámával, az utolsó három pedig dráma, kicsi vígjátékkal, a legvége pedig nagyot üt), az Ef - a Tale of Memories (második évada az Ef - a Tale of Melodies), a K (13 részes, az első 10-11 rész vígjáték, az utolsó 2-3 rész már drámaibb, az utolsó tíz perc pedig nekem fél napos depressziót okozott, végig bőgtem).

Ezek közül a legsírósabb talán az AnoHana (szinte minden második részén sírtam). Zsepiket bekészíteni, mert szem biztos nem marad szárazon.

2014. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OLVASD VÉGIG!!! Megéri

Javaslatok kategóriánként


Szóval: Mirai Nikki!!! Messze az egyik legjobb anime a világon. Az első 1-2 részt bírd ki, és a többi olyan lesz, mintha 2 perc lett volna, és garantáltan visszasírod majd. Nagyon nagyon érdekes, és tele van olyan csavarokkal, hogy eldobod az agyad. Szerintem ez még azt is meg tudná győzni, aki utálja az animéket. Komoly szinten tele van érzelmekkel, és rámutat az emberek valódi énjére. Vannak benne elég véres jelenetek is, meg egy kis szerelem... Nem vészes, de érdekes. Nagyon... NAGYON!!! A vége pedig... Hát... Csak annyit mondok, hogy sírtam egy-két napot (pedig nem egy penye fiú vagyok), majd pedig 1-2 hónapig nem tudtam másra gondolni és nagyon depressziós voltam.

2014. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A Mirai Nikki egyik ismerősöm kedvenc animéje, úgyhogy mindenképpen akartam adni neki egy esélyt :)
2014. júl. 30. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

A mirai nikihez én is nekikezdek nemsoká, haver már látra és beforgott rajta ő is. Biztos nem okoz csalódást.

Egyébként még a school days ajánlom. Az eleje egy sima iskolás szerelmi dolognak indul, a végére azonban...érdemes végignézni!

Illetve a higurashi koro ni egy több évados pszihológiai történet...:)

2015. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hzsozsol válasza:
mirai nikki ova-t érdemes megnézni, mivel az a befejezése az animének. *mini spoiler* ott a végén yukkii és yuno találkozik, elvileg 10.000 év telt el (amit nem nagyon értettem, hogy hogyan is tudott életben maradni yuno addig, mert ugye yukkii most isten... na de mind1, lehet h az istenek világában máshogy megy az idő vagy nem tudom..) de a lényeg, hogy az OVA-ban mindenkinek megtudjuk a sorsát, és yuno és yukkii is "egymásra talál a végén"
2015. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!