Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan kosztümös...

Írnátok olyan kosztümös filmeket, amiket 2000 után vagy pár évvel előbb forgattak?

Figyelt kérdés
Olyasmit, mint a Marie Antoinette vagy A hercegnő (The Duchess). Egyedül a Jane Eyre adaptációkat nem kedvelem. Előre is köszönöm!

2014. aug. 6. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Büszkeség és balítéletet :)
2014. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az tetszett akkor az értelem és érzelmet is ajánlom illetve a vágy és vezeklés , bár az más stílusú kicsit lehangolóbb (első voltam)
2014. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Az Értelem és érzelmet tuti megnézem, a másik kettőt már láttam.
2014. aug. 6. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez itt két vidámabb:

Rabold a nőt! (2002)

Casanova (2005)

2014. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még vannak egyébként jane austen filmek , olyanok is amik róla szólnak azok is jók , bár azért nem írtam más jane austen regényéből készült filmet mert ez a kettő a legjobb(büszkeség,értelem)de azért megpróbálhatod ha tetszett pl. Az emmát meg keress még ha tetszenek, amik az életéről szólnak azok is kosztümösök.
2014. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petitfett ***** válasza:

A grófnő

Báthory: a legenda másik arca

Sólyom és galamb

Borgiák /sorozat)

Margó királynő (1994)

IV. Henrik - Navarra királya

A szűz királynő

Elizabeth (1998)

Elizabeth: az aranykor

Az orvosdoktor (Der Medicus / The Physician)

2014. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!