Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc évadotok a...

Melyik a kedvenc évadotok a Teen Wolfból?

Figyelt kérdés
Érveket is kérek!!

2014. aug. 22. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első, abban vannak a legjobb Derek-Stiles jelenetek :D
2014. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha nem gond énis leírnám a véleményem..:D szóval nekem az 1. évad azért nagy kedvencem,mert szerintem az az egyik legizgalmasabb évad. még minden/mindenki új,scott még épphogy vérfarkassá változik,máris megérkezik allison,derek stb...szóval szerintem kezdésnek az első évad tökéletes. a 2. évadban is eléggé "kezdők"még úgymond,senki nem tudja,hogy mi Lydia,Allison és Scott első összeveszése,akkor még Jackson is a szereplők közé tartozik (a 12.részig)...visszagondolva tényleg rengeteg dolog történt Szalonnavárosban a 2.évad óta:DD a 3.évadtól már elég sok dolog megváltozik,Jackson ki,ikrek be,sok harcjelenet,sok poén,a 3. évad második fele meg szerintem mindent visz. Dylan hatalmasat alakított,amikor Stiles-t megszállta a Nogitsune,mindig kirázott a hideg azoktól a jelenetektől:D..na meg persze malia*-* mivel én nagyon erősen stalia shipper vagyok,természetesen a 3x20 az egyik kedvenc részem az egész sorozatból,de nagyon jó Lydiá-s jelenetek is voltak:) viszont az utolsó két rész nagyon durvára sikeredett,főleg a 23.rész...próbáltam nem sírni,de nem sikerült... először Allison,aztán az ikrek,majd Isaac (ő nem halt meg,csak kilépett a sorozatból)..elég borzasztó:( na,de mindegy,a 4. évad első része nekem nem nagyon tetszett,kivéve azt,amikor malia és kira figyelemelterelésként kissé erotikus táncot lejtenek :DD az nagyon jól megrendezett rész volt. a 4.évadból különösen még a 4x03-at és a 4x04-et emelném ki,mivel azokon rengeteget röhögtem:D a 4x07 nálam a szívtörő kategóriába tartozik,mivel malia elhagyja stiles-ot,a 4x08 eleje (stiles álmai) szintén... és most várom a 4x10-et,mivel abban lesz stalia csók *-* összesítve nekem a 4. évad eddigi részei tetszettek a legjobban,és a 3B :)
2014. aug. 22. 22:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Én abban reménykedek hogy Lydia összejön Jordan Parrish-sel, az tetszene. Viszont hogy Peter összeáll Kate-tel az nonszensz. Esetleg ha az utolsó részben végül egyikük (megint) kinyírná a másikat... Beacon egyébként nem szalonnát jelent :).
2014. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
énis nagyon reménykedem a lydia és parrish-ban,szerintem ők ketten sokkal jobban összeillenek,mint stiles és lydia,ráadásul lydia elmondása szerint "végzett a tini fiúkkal" :D
2014. aug. 23. 18:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából ugyanannyira tetszik, bár a 3. volt a legizgibb. Várom mit hoznak ki a 4-ből, de nem akarom, hogy megint meghaljon valaki. Nagyon sajnálom Isaacet és az ikreket, nem lenne jó még egy főszereplő távozása Allison után.
2014. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pedig elvileg az 5.évadot már egy főszereplő (elvileg lydia vagy derek) nélkül kezdik :( bár nemtudom..jeff davis már sokszor vágott át minket :D
2014. aug. 23. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát remélem Derek marad, nélküle nem lenne ugyanaz. Allison nekem nem hiányzik, egyre antipatikusabb volt ahogy ment előre a sztori. Liamot viszont kicsit jobban is megírhatták volna, elég súlytalan a karakter (ami érdekes, mert eddig minden karakter nagyon jól el volt találva, még a mellékszereplők is).
2014. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, bármennyire is szeretem ezt az évadot, azt kell, hogy mondjam, nekem a 3B volt a kedvencem. Szerintem kenterbe verte az előzőket. Dylan zseniális volt, mint a Nogitsune megszállta Stiles. Kira nagyon friss és izgalmas volt, láttam benne potenciált, de sajnos ellaposodott. Derek és Scott nekem sosem voltak annyira kedvencem, előbbivel úgy érzem, máig nem tudnak mit kezdeni. Lydia fantasztikus volt már akkor is (erre az új évad még rátesz pár lapáttal), a sorozat magasan legjobb szinésznője. Meg a 3B-ben még ott voltak az ikrek és Isaac, ők Allisonnal ellentétben valóban hiányoznak. Nem tudom, nekem kezdett ellenszenvessé válni, akármennyire is szerettem azelőtt. Na, de ez mind rámondható a 3A-ra is. Az, ami miatt szerintem kiemelkedett a 3B (és most a 4. évad), hogy nem féltek hozzányúlni a japán mitológiához és kultúrához, valamint Lydia banshee szálát is akkor kezdték jobban kiépiteni. Nem csak, hogy hozzá mertek nyúlni, de annyira jól használták, hogy nálam ott bizonyitotta be a sorozat, hogy tényleg egy minőségi fantasy-dráma lett. És a 4. évad egyre csak ezt bizonyitja.

Ja, meg a 3B-ben jó sok Stydia volt :D

2014. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ksztella válasza:
Igazából nem tudok különbséget tenni egyik évad között se,mindegyiket imádom.A 2.-dik.:)
2014. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani évad nagyon tetszik, sztem ez a legizgibb, a halál lista, az igaz alfas dolog is tetszik, meg, hogy Scottnak van bétája, meg az egész jól össze van rakva.:D
2014. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!