Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az Ideglelés...

Szerintetek az Ideglelés Csernobilban című film nem ízléstelen és kegyeletsértő?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy teljesen máshogy ábrázolja az àldozatokat(konkrétan sugárfertőzött zombiknak) meg kiszínezi az egészet....

2014. aug. 23. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy horrorfilm. Nem ez az első ilyen, hogy megtörtént esetet dolgoztak fel/színeznek ki. Egyébként sincs akkora közönsége az ilyen filmeknek...
2014. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész film úgy ahogy van pocsék. Csak azért figyeltek fel rá mert Csernobilban játszódott. Pedig ha odafigyeltek volna jó filmet is csinálhattak volna belőle de nem inkább odaadták valakinek aki még filmet sem rendezett.
2014. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Életem legrosszabb filmje :D

más rendezők is kifiguraztak már ilyesmit...

talán ha sikeresebb lett volna a film, megüthették volna a bokájukat a rendezők

2014. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

...nem kegyeletsértőbb mint (tulajdonképpen) bármelyik film...:)

De legalább ez a film is a "mienk": [link]

2014. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek a második válaszolóval. Ha ezt a történetet,forgatókönyvet odaadják egy olyan rendezőnek,aki ért hozzá,és tudja mit csinál,akkor egy sokkal,de sokkal jobb film sülhetett volna ki belőle. Így csak egyszer néző,könnyen felejthető darab,elpuskázott lehetőség.

A kérdésre válaszolva:

A film nem kegyeletsértő,csak simán szar.

2014. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amennyi fikát hallottam róla, lehetséges. Mondjuk én imádom Csernobilt, szóval inkább meg sem nézem, nem akarok csalódni.
2014. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,más katasztrófákból is lett már kasszasiker(Titanic pl),de ott tiszteletben tartják az áldozatok emlékét. Szerintem ebben a filmben meg egyáltalán nem..és igen,szar film szerintem is de nem érzitek,hogy valahol ez elég nagy tiszteletlenség?
2014. aug. 28. 19:12
 8/9 missr21 válasza:
Eletem legszarabb filmje,amit lattam,felhaborito,es szerintem is,kegyeletserto.Kar volt megneznem!
2014. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért fikázza mindenki, nekem pl nagyon tetszett, az egyik kedvencem. Durván bejön a hangulata...az meg hogy kegyeletsértő lenne? 1000x durvább filmek vannak, amik bőven túlmennek az emberi jóérzés minden határán, ez nem tartozik közéjük...
2014. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!