Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a nagy High School...

Mi ez a nagy High School Musical őrület?

Figyelt kérdés
ez valami olyasmi mint a grease, csak szarabb, modernebb kivitelben? mert mint tudjuk nincs új a nap alatt...
2008. aug. 6. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan őrület, mint eddig bármi más. Zenés film, fiatalokkal, modern zenékkel. Majd ennek is lefut az ideje és elfelejtik.
2008. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez a high school musical egy "mese" a Jetixen.. Olyan tiniőrület.
2008. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Hát az biztos nem az én őrületem.Én inkább Star Wars,Szellemlovas stb. filmekért rajongok :)

16 éves lány vagyok.

2008. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
egy ilyen gyerekes cucc a Jetixen adják.Egyfolytában azt nyomatják utálom.
2008. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
58%

Nem gyerekes cucc,ez egy film amit elöször a Jetixen majd a Tv2-őn kezdtek el vetíteni.

Én pl nagyon szeretem,zenés,táncos,szórakoztató film!

Akinek nem tetszik,ne nézze.

Egy 17 éves lány

2008. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
82%
NEm tudom, de engem már nagyon idegesít.Főleg, hogy most minden papír írószer üzlet is a HSM-es cuccokkal van tele.:S
2008. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon bejönnek a zenék de a történet egy kicsit béna. A jetix meg minden filmet 1000x ad le és úgy tüntetik fel mintha valami mozi sikert adnának le (pl. az az ovodás film, meg az amit félig bp-en forgattak)azoktól kiver a frász.
2008. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
dehogynem,csak ilyen pihent agyú néz ilyen szart,tök nyálas,csöpögős szar,és igenis gyerekes.Nem nézem,de tisztára ÁSD EL MAGAD!ha tetszik neked,vegyél olyan pólót,cipőt,táskát,(lehet kapni már mindenhol szinte),és hordd,hordd mindenhol,az utcán,bárhol...majd meglátjuk,h mi sül ki belőle.Tuti,hogy megdobálnak egy páran az utcán tojással.az 100.nem sértegetés,de ez így van!!!!Vélemény volt csupán.
2008. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Igen olyasmi mint a Pomádé annó a kőkorban...Most lesz a 3. RÉSZE YEAAH. és az már mozifilm....

14 éves fiú... ASHLEY TISDALE 4EVER

2008. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez nagyon unalmas,klisékkel teletűzdelt akármi,az osztályból szinte az összes lány odavan érte,egyre idegesítőbb az őrület.Még a legjobb barátnőm is imádja,az én filmjeimet simán leszarozza,ezen az egy dolgon szoktunk keményen vitatkozni.Engem meg már az is idegesít,hogy mindenki azt hiszi,minden lány ezt imádja.Pedig én 12 vagyok és lány,és finoman szólva ki nem állhatom.Inkább nézek X aktákat,Elit alakulatot,vagy filmek közül mondjuk a Harcosok Klubját vagy a Hetediket.
2008. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!