Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani nagyon jó,...

Tudnátok mondani nagyon jó, értelmes vígjátékokat, amitől a földön lehet fetrengeni röhögés közben?

Figyelt kérdés
mint pl : Életrevalók,van értelme is és nagyon jó poénok vannak benne.

2014. aug. 24. 17:37
 1/8 anonim válasza:

Kellékfeleség

Ugyan nem olyan mély, mint az Életrevalók, "csak" egy romantikus vígjáték, de sztem nem gagyik a poénok.

2014. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
U köszi,de Adam Sandleres filmeket kivülröl fujom :-)
2014. aug. 24. 17:45
 3/8 anonim válasza:
Miért éppen Minnesota?
2014. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerősnek tűnik,de köszi megnézem :-)
2014. aug. 24. 18:08
 5/8 anonim válasza:

nem szeretem a legtöbb vígjátékot, mert szerintem nem viccesek egyáltalán, de például a Feketék Fehéren nevettem néha, a 40 és annyiban is jó poénok voltak itt-ott, Grown Ups is jónak mondható. Inkább sorozatos vagyok, azokat sokkal viccesebbnek találom: 2 broke girls, Modern Family, The Big Bang Theory, Californication (inkább szex, mint vígjáték, de én nagyon jókat nevettem rajta), 2 and a half man.

Hirtelen ennyi, remélem tetszenek majd :)

2015. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kedves Utolsó ! :-) Kicsit későn olvastam,de filmekből sosem elég:-)
2015. máj. 18. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Apaég-et láttad? :)
2015. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kertvárosi kommandó
2015. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!