Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jól megcsinált szerkesztett...

Jól megcsinált szerkesztett videóért lehet pénz kérni?

Figyelt kérdés

a helyzet az hogy már pár éve elég sűrűn készitek videó szerkesztőben nagyon jó videókat. 3 éve minden évben sokkal jobb sokkal szebb videókat csinálok amikor nyáron a rokonokkal megyünk 1 hétre nyaralni.

De ezen kivűl más össze jöveteleken is ott vagyok és arról is remekül zenére szoktam vágni és effektezni a videókat. 3 hete egy szülinapi party voltam amiröl szintén készült egy videó ami nem sikerült túl jól ahhoz képest amilyenek szoktam csinálni. És ott mondták azt hogy ilyen klassz videókért akár 15.000ft-is el kérhetnék miközben ezeket tök ingyen csinálom.

Jóbban bele gondolva igen is kérhetnék érte bár rokonokat nem huznék le hanem ha esetleg más akiket nem ismerek meg kérnének akkor azért már lehetne. A videókat sony vegas pro 11-ben szoktam csinálni. A legtöbb idő amit egy videó szerkesztéssel foglalkoztam az több mint 2 hét minden nap 3-5 órát dolgoztam rajta de az már egy kisebb film lett.

Szerintetek érdemes lenne pénz szerzés céljából ezzel komolyabban foglalkozni?



2014. szept. 3. 15:42
 1/2 Masked Magician ***** válasza:

Persze, hogy kérhetsz. Ilyen munka van is, hogy esküvőket, rendezvényeket filmeznek stb.

Viszont a zenékkel csak csínján, mivel otthoni szórakozásra oké, de ha te már az eladod szerzői jogdíjat kell fizetni mert alád találnak vágni

2014. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem bízom senkiben, aki saját videóit és vágási ismereteit fényezi. :) Rokonok és hozzátartozók kritikája pedig a legtöbb esetben semmit sem jelent, ráadásul, ha belegondolsz, 15 ezer Ft nem sok egy olyan videóért, amely utómunkáin 1-2 hetet dolgozol, ennyi munkáért százezres tételekről kezdik meg a beszélgetést. Ami szimpatikus, hogy képes vagy ennyi időt rászánni, tehát valami kreativitást biztos találni benne. Pontosabb választ viszont csak a munkák megtekintése után lehetne adni. Írj 1-2 linket (lehetőleg online megtekinthető) a videóidhoz, akár privátban, ha nem akarsz több véleményt olvasni róla, aztán megmondom, mik az esélyek :)
2014. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!