Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Arra emléksz...

Melyik ez a film? Arra emlékszem belőle, hogy egy nagyon régi horrorfilm lehet. A teljes címét nem tudom csak azt, hogy valamilyen Lovagok vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
Arra emlékszem bel?le, hogy egy nagyon régi horrorfilm lehet. A teljes címét nem tudom csak azt, hogy valamilyen Lovagok vagy ilyesmi. Szóval az a történet, hogy pár n? és férfi elmegy egy ilyen vár vagy mi romjához kés? éjszaka sztem. És ott megtámadják ?ket ilyen szellem féle valamik. Mindenük fekete csak az arcuk fehér, és megeszik az embert. Azthiszem még végtagjuk sincs, csak kezük de erre már nem nagyon emlékszem. A film vége még az, hogy az utolsó n? asszem befut egy vonatba ami áll. Sikít össze vissza, mert üldözik azok a micsidák. A vonatban megtaláljak és megeszik. A n? még a kezét a vonat ablakára teszik és szépen lassan lehúzza mivel megölik. VÉGE.
2014. szept. 7. 16:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!