Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyikek azok a filmek vagy...

Melyikek azok a filmek vagy sorozatok amiket ciki ha nem láttam vagy amit sokan láttak?

Figyelt kérdés
13/L vagyok

2014. szept. 7. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Esmeralda
2014. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hupikék Törpikék
2014. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fannika Leho válasza:
Démoni doboz, Démonok közt, Démon kör
2014. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Max olyan van, amit a baráti köröd lát te viszont nem és így nem tudtok róla közösen beszélni...

De mindenki más filmeket, sorozatokat szeret. Nem hiszem, hogy lenne olyan amit "ciki" ha nem látsz, főleg ennyi idősen. Nézz azt amit szeretnél, ne azt amit rád akarnak erőltetni.

2014. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy ciki, de vannak klasszikusok, amiket érdemes megnézni :)


- Csillagok Háborúja

- Indiana Jones

- Star Trek

- Shrek

- 2001: Űrodüsszeia

- E.T.

- Gyűrűk Ura

- Pókember

- Brian élete

- Dracula

- Chihiro Szellemországban

- Alien

- A keresztapa


most ennyi jutott eszembe. Még van sok film amit rengetegen láttak de nem lett klasszikus, vagy legalábbis 10 év múlva kutya se emlékszik már rá, mint az Alkonyat. De a Star Wars (Csillagok Háborúja) pl még mindig egy nagyon jó filmnek számít, akármilyen régi is.

Hogy tetszeni fognak-e az már ízlés kérdése.

2014. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki, de az ÉLETREVALÓK egy olyan film, amit szerintem érdemes megnézni. Egyik kedvenc filmem! :D

14/L

2014. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem ciki de egykét ötlet:

Violetta

Violetta a koncert

Demóna

Disney utódok

Minyonok

Agymanók

Bűbáj

...Az összes disney film jó sztem :)

2015. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Egy ideillő történettel nyitnék. Barátnőm nem nézte meg a Keresztapát tavaly előttig, mert nem érdekelte. Hatalmas filmrajongó, velem együtt - a filmrajongót itt ténylegesen szó szerint kell érteni.

Amikor páran ezt megtudták, hogy nem látta a Keresztapát, "természetesen" hüledezni kezdtek, hogy hát ez hogy lehet, meg hogy alap, meg világlegjobbfilmje - chh - és a többi...

Ugyan nem kommentálta pikírt mód a történteket, de nyugodtan az orra alá dörgölhette volna az illetőnek, hogy és te a sok kommersz szar és felkapott művek meleltt hány Bergman, Forman, Almodóvar, De Sica, Jarmusch... filmet láttál? Hányat a Brüsszeli 12-ből? Hány oylat, amely ténylegesen filmtörténeti mérföldkő, gyöngyszem?

De mégse tette. Miért? Mert aki ilyeneket ont magából, hogy "Há mé nem láttad ezt meg ezt, nem si vagy iflmrajongó, meg de gáz...", az sose tudhatja, kivel áll szemben, és ebből is látszok, hogy egyáltalán nincs olyan helyzetben, hogy valaki felett ítélkezzen.

szóval te se érezd rosszúl magad, ha valamit nem láttál.

Arra törekedj, hogy lehetőelg minőségi filmekkel töltsd az idődet.


Az pedig, hogy valamit oskan láttak, nem jelenti azt, hogy jó is. "Egyél szart, 1000000000 légy nem tévedhet" tartja a mondás, ugye...


Amit én javasolok, az az, hogy a filmtörténet elejétől nézz műveket. Kár lenen kihagyni mondjuk egy Ace in the Hole szintű fantasztikus filmet mondjuk azért, mert fekete-fehér.

2016. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!