Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A jelenlegi moziműsorból...

A jelenlegi moziműsorból melyik filmet ítélitek olyanra, amiért megéri pénzt költeni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2014. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A baracktolvajt. Hétfő este lesz az Örökmozgóban, tuti ott leszek.
2014. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boyhood/ G. of Galaxy/ Lucy/ illetve a Százéves ember aki kimászott az ablakon és eltűnt.
2014. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez hülye kérdés! kinek mi éri meg? Embere válogatja. Ízlések és pofonok! pl. Step Up: All In c. filmtől én hányingert kapnék az biztos (nyilván nem költenék rá), DE vki biztosan jól szórakozik rajta, így megéri neki a pénzt.

Most gondolom ajánlanom kéne vmi ultraintelligens/művész filmet,elmész rá, felét se érted,aztán meg fikázod.

Egy tanács: Csináld azt amit én, nézegess filmekről fórumokat, véleményeket és a te személyes ízlésedhez legközelebb álló filmeket nézd meg! eddig ebben az évben 56 filmet láttam, ebből egy film nem tetszett. Szerintem nem rossz módszer! Mindig megválogatom h mit nézek,sosem ész nélkül nézek filmeket. Legtöbb ember nem így tesz,ezért legtöbbször csalódnak.

2014. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy fecske persze nem csinál nyarat, de csesszék meg, majd járok moziba, ha nem folytatásokat és feldolgozásokat és szuperhősös filmeket gyártanak, hanem végre kitalálnak valami eredetit.
2014. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# valami művészmozi nincs a közeledben? a mozizás nem egyenlő a béna multiplexekkel...
2014. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért vannak jó filmek mostanába is: pl. Az üldözött, Heli.

Persze a multiplexek arra törekednek, h nehogy véletlenül ilyen filmek kerüljenek a műsorra. Sok helyen meg azért nincs művészmozi, mert a multiplexek miatt tönkrementek, vagy megvonták tőlük az állami támogatást és bezártak (erre tökéletes példa Győr).

2014. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!