Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz e még olyan pikáns anime...

Lesz e még olyan pikáns anime mint a To love ru darkness?

Figyelt kérdés

Szerintetek volt e rá igény?

Most van e?

Elég komolyan súrolta a műfaji határokat és már már inkább a hentai felé kacsingatot. Nem szeretem a hentait mert igénytelen. De, ez megtartotta a normál anime alapjait pl: történet, személyíségek, poénok, eredetiség, 12 rész stb. csak éppen nagyon "pikánsra" sikeredett.

Lessz e még ennyire komolyan erős ecchi, és van e rá igény?


2014. okt. 8. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ mivel a Japánok szeretik az ilyet és nekik készül szóval szerintem még lesz nem is-1 és sok ilyen eltúlzott ecchi-vel találkoztam már épp most valamikor fog kijönni a highschool dxd-3 évadja és szerintem még fognak ilyen animék kijönni de sajna arra még várni kell mert nem olyan egyszerű még egy ilyen sokszínű animét létrehozni és népszerűvé tenni ez a véleményem.
2014. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!