Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Halloween rajzfilm cím?

TomLion kérdése:

Halloween rajzfilm cím?

Figyelt kérdés

Még körülbelül 2002 és 2006 között a német Super RTL gyerekcsatornán voltak Halloween-i különkiadások és az esti órákban pedig mindig kicsit komolyabb rajzfilmeket adtak. Az egyiknek nem tudom a címét. Nagyjából az volt a története, hogy a jó öreg Farkasember, Drakula és Frankestein szörnyének (talán a Múmia is volt) az ideje lejárt és a szörny társadalom azt akarja, hogy vonuljanak vissza és adják át a stafétát a fiatalabb generáció szörnyeinek. Ezek a szörnyek egy Spagetti szörny egy Jason féle hokimaszkban, egy Gyilkos játék baba és a harmadikra már nem emlékszem. Viszont ha a régi szörnyek megtudnak ijeszteni egy átlagos családot akkor nem muszáj nekik visszavonulniuk. Gyerekként szerettem, csak egyszerűen a címére már nem emlékszem és nem találom sehol. :(

Tudom, hogy sokan nézték abban az időben a Super RTL így valakinek ismerős lehet a sztori. Ha valaki tudná a címét azt hálásan megköszönném (akár az angolt, akár a németet)! :)



2014. okt. 31. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?


[link]

2015. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akarom mondani gondoltál, mert nem friss a kérdés már. :)
2015. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
EZ AZ!!! Nagyon szépen köszi! :)
2015. jan. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!