Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen befejezései vannak a...

Milyen befejezései vannak a Paranormal Activitynek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

belinkelném neked, de vmi szűrő nem engedi :D mindegy akkor bemásolom:

"Tehát az egyik befejezés az volt, amit a többségetek látott, miszerint a zsaruk lelövik a pár női tagját, miután az kinyírta a párját és visszajött a szobába. Ha most bólintottál, akkor valszeg a warez verziót láttad. A mozis vég az, hogy a kamerában hajítja a pasit és eltűnik, tartózkodási helye ismeretlen. Ez folytatható, immáron normális horrorfilmként talán, ere utal a kicsit tapasztaltabb rendező. Ezt a véget külön kérte a stúdió, már a második résszel a gondolataik között.


A harmadik vég pedig az, ez a legdurvább, hogy a csaj megöli a pasit, aztán visszajön a szobába, odamegy és az objektívbe nézve elvágja a saját torkát. Erre a trükkre ment el a 15 ezer dollár nagyja, haha."

2010. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. jan. 31. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És melyik ebből az igaz ? :D
2010. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én az elsőt láttam.^^
2010. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a mozikban azt adták,ahol neki dobja a kamerának a pasit..én azt láttam ahol lelövik a csajt -.- de nekem aztetszik inkább ahol elvágja a torkát :$ engem az érdekelne.
2010. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!