Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Készült Heath Ledger életéről...

Készült Heath Ledger életéről film?

Figyelt kérdés
Sok meghalt színész,zenész vak akiknek az életéről már filmet forgattak. Nem olvastam utána,de esetleg tud róla valaki valamit,hogy esetleg Ledgerről is terveztek e ilyesmit vagy volt is róla már film?

2014. dec. 24. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem készült és valószínűleg nem is fog. Színészi kvalitásokra és életműre se volt akkora, hogy filmet kellene róla készíteni.
2014. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert annyira emlegetik a mai napig, valaki biztos jót kaszálhatna belőle... Bár állítólag több könyv is készült az életéről, annak nem tudom,hogy milyen sikere lehetett...
2014. dec. 24. 16:10
 3/3 anonim válasza:
Szia! Bár már biztos te is tudod attól még gondoltam szólok. Ebben a hónapban jött ki az I am Heath Ledger című dokumentumfilm ami állítólag nagyon személyes lesz. Olyan videók lesznek benne amit maga Heath vett fel. Május 17.-én fog kijönni az amerikai spike tv-n és a külföldi mozikban is megy elvileg,azonban ,hogy Magyarországon hol és mikor lesz megtekinthető egyenlőre nem tudni. Azonban ha te valamit megtudnál ezzel kapcsolatban esetleg válaszolhatnál majd :)
2017. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!