Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg lesz az Így neveld a...

Tényleg lesz az Így neveld a sárkányodat c. filmnek 3. része?

Figyelt kérdés
Úgy értesültem, hogy a Dreamworks 2017-ben kiadja a Httyd (how to train your dragon) rajzfilmnek a 3. részét! Ha bármit tudtok, írjátok le, köszi!

2014. dec. 27. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja, lesz 3. része 2017-ben, mint ahogy írtad.
2014. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy évvel elhalasztották az Így neveld a sárkányodat 3 premierjét.


A DreamWorks Animation bejelentette, hogy az Így neveld a sárkányodat című animációs filmsorozat harmadik részét 2016. június 17-e helyett csak 2017. június 9-én fogják bemutatni az amerikai mozikban. A halasztás okáról a stúdió nem nyilatkozott, sőt, hogy a hírt tompítsa, azt is bejelentette, hogy szeptember elsején a második epizód világbevételei átlépték a 600 millió dollárt, s így az Így neveld a sárkányodat 2 az év legsikeresebb animációja jelenleg.


A fentiek azonban nem változtatnak azon a tényen, hogy a film szereplése a hatalmas bevétel ellenére is nagy csalódást okozott, főleg Amerikában. Ott ugyanis annak ellenére, hogy az első részt remekül fogadták, annak 217,5 millió dolláros bevételeit a folytatás alulmúlta, mindössze 174 millió dollárt termelt. A nemzetközi piac a gyártó szerencsére kompenzált, ugyanis Amerikán kívül 277 millió dollárról 425 millióra nőttek a bevételek, és még nem minden országban futott ki a film. (Itthon eddig az év legsikeresebb filmje az Így neveld a sárkányodat 2.) Az év egyik legjobb animációs filmjének tartják az Így neveld a sárkányodat 2-t (How To Train Your Dragon 2). A DreamWorks alkotása a hétvégén lépte át a 600 millió dolláros bevételt és a stúdió most közleményében megerősítette, hogy elkészül a következő rész, de kicsit később, mint ahogy az várható lett volna.

A harmadik felvonás 2016 június 17-én érkezett volna, azonban kicsit toltak rajta,jelenleg 2017 június 9-én várható. Előtte néhány héttel kerül a mozikba a LEGO-kaland 2 (Lego Movie 2), egy hétre rá pedig egy Pixar animáció startol el. Arról nem esett szó, hogy mi a késedelem oka.


Amúgy lesz, igen ;)

2014. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!