Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudná valaki ennek a számnak...

Tudná valaki ennek a számnak a címét vagy azt hogy mejik animében/anime mix-ben/amv-ben szerepel?

Figyelt kérdés

emlékszem hogy egyszer már hallottam valahol és nem hagy nyugodni hogy hol.


itt a link:

https://www.youtube.com/watch?v=wR3IQ2DFhIA


Ez egy minecraftos film de japánban játzsódik.

A zene 10:00 -tól kezdődik.

KÖSZI előre is. NAGYON kéne a válasz.



2014. dec. 28. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mmm nekem is ismerős majd zenefelismerőzöm, de most vidéken vagyok és nincs wifi, mobilnetem meg nincs sajnos, de ajánlom a soundhound-ot sztem az megtalálja :)) márha van okostelefonod. amúgy meg tök szarság hogy semmi zenekilistázás nincs, és ahogy elnézem még a kommentekben sem válaszol a kedves feltöltő... mindegy majd utána nézek mert engem is érdekel, de mondom ha van okostelefonod akkor te is megtudod nézni :)
2014. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd be a Google-ba:

Vive le vent

Kapsz egy csomó feldolgozást, pl. ezt:


https://www.youtube.com/watch?v=aHwLer5ek4U

2014. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, csak most látom, hogy a 10. perctől keresed a zenét. Nekem is ismerős, de ezt nem tudnám megmondani, sajnálom! :-(
2014. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Főleg neked utolsó! - arigato

2014. dec. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!