Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki látta a Mekakucity Actorst...

Aki látta a Mekakucity Actorst, az segítene?

Figyelt kérdés
Szóval volt az a rész amikor Kano elmagyarázta mi is történt pontosan vele. Akkor van az a rész hogy Kano a tanárral áll egy üvegtartály előtt és Kano és Ene teste ott lebeg benne. Ez miért is volt? Mi történt? Valaki segítene?

#anime #manga #Vocaloid #Kageru Project #Shaft stúdió
2014. dec. 30. 11:25
 1/2 A kérdező kommentje:
A 11. részben volt.
2014. dec. 30. 13:04
 2/2 anonim válasza:

Szerintem az Ene és Haruka/Konoha teste. :)

Nekem sem teljesen tiszta, de szerintem arról van szó, hogy Enét (vagy legalábbis a szellemét) egy virtuális világba küldte, Harukának pedig csinált egy új testet, és mindkettőjük eredeti testét ezekben az üvegtartályokban tárolta (azt nem tudom Haruka haja miért nem sötét, szóval lehet az már Konoha, nem tudom:D ). Innen szerezte vissza Ene az igazi testét.

Ha többet szeretnél tudni szerintem olvass bele a mangába, én nem olvastam de lehet itt is (mint sok más esetben) egyértelműbb mint az anime. ^^

2016. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!