Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg az Avatar...

Mikor jelenik meg az Avatar DVD-n?

Figyelt kérdés
Mindenképpen meg szeretném venni,d e még sehol sem láttam. Mikor lesz a megjelenés?
2010. febr. 4. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem DVD-n közel sem nyújtja azt az élményt, amit az Imax...
2010. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy interjú során április közepét emlegette a rendező, úh. ez olyan félhivatalos időpont, és nemtudom ehhez képest lesz e késés (valószínüleg igen) a magyar verzióval.

Legalább 10 percnyi extrát ígérnek hozzá, de sajna csak 2D-t. :(

2010. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj, mindenki úgy oda van ezért a 3Dért. Tényleg jó, nem azt mondom, hogy nem, de kedves első, ne vegyem meg DVD-n, inkább menjek el mindig moziba, ha meg akarom nézni?!
2010. febr. 4. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
e azt mondta,hanem egyszer érdemes megnézni,aztán otthon annyiszor nézheted DVDn ahányszor akarod,mert tényleg nagy élmény!!!Én az IMAX után nem akarom a "kicsi" 104es tévénken nézni ezt a filmet.
2010. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Láttam 3D-ben, viszont nem fogják örökké adni moziban, és ezért akarom megvenni.

2010. febr. 5. 10:31
 6/7 anonim válasza:
Szokás szerint Magyarországra emberöltős késéssel, decemberben lesz DVD-n nagyon kis szerény kiadásban.
2010. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem találtál rá választ: 2010. április 28-án jelenik meg magyarul sima dvd-n. Gyűjtőiről meg díszdobozos izékről nem tudni semmit.
2010. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!