Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti melyik mozifilmre mennétek...

Ti melyik mozifilmre mennétek el inkább? A hobbit 3 vagy a Hetedik fiú?

Figyelt kérdés

Már rég moziztam, de még sosem voltam Imax-ben, ahol a Hobbitot vetítik csak, viszont hallottam róla, hogy nem annyira izgalmas. Na és a Hetedik fiú? Látta már valaki?

Azért érdemesebb kiadni pénzt? Köszii



2015. jan. 12. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
a hetedik fiu jobbnak tunik :)
2015. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már csak egy mozis társ kellene :D Köszi
2015. jan. 12. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hobbit sokkal jobb :D Már ha láttad az első kettőt. Amúgy meg pont, hogy izgalmas, szinte az egész film egy nagy csatajelenet, rohadtjól kivitelezve! :D Látványra nagyon ott van, és a színészek is hatalmasat alakítanak! :)
2015. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hobbit és GYU rajongóként egyértelműen azt mondom hogy a Hobbit 3-mat! :)
2015. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én volttam mind a kettőn... a hetedik fiú az olyan volt ,hogy semmi olyat nem láttam benne amit nem láttam volna már más fantasyba de egyépként jó volt:) a hobbit viszont... Hát ha szét akarod röhögni a fejed akkor azt nézd meg :D :D :D
2015. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!