Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az oroszlánkirályban miér...

Az oroszlánkirályban miér öregedett annyit simba?

Figyelt kérdés

A az elsô rèsz vègen szimbának lánya született ès itt lett vège, de a második rèsz onnan folytatja ahonnan az első rèsz vèget èr, ès ilyenkor vettem èszre hogy mekkora a különbsèg.

Mièrt?



2015. jan. 16. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
A nem pixáros disney folytatásokat általában nem olyan minőségi követelményekkel készítik el mint az első részt, ennek köszönhetően silány forgatókönyv, silány zene, silány grafika. Nem tűnt még fel?
2015. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Am èn tudom a váladzt csa kiváncsi vagy ok vèlemènyetekre.

Ès a te válqdzod csak 10% ban igaz mert persze kicsit újitottak mindenen de nem ez a válasz.

Ja ès aki elsőre a jó választ mondja annak küldök postán egy kis ajándèkot.

2015. jan. 17. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
#2 Ja már értem hogy miért kérded. Ebben az esetben az a válaszom hogy ki a f....omat érdekel ez?
2015. jan. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert Simbának az első rész végén fia lett, aki meghalt. Rá kb. egy évre született a lány.
2016. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó tényleg?????
2019. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fia született

De zira meggyilkolta

Ezért félti szimba kiarát

Meg Kiarát miért emelték volna a magasba 2szerym

2021. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!