Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani az éhezők...

Tudtok mondani az éhezők viadalához, az útvesztőhöz, vagy esetleg a majmok bolygójához hasonló filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Nagyn tetszenek ezek a komoly, kicsit futurisztikus filmek, amiknek néha mondani valója is van. Mostonába kattantam rájuk, nem tudom hogy hívják őket gyüjtőnéven, de olyan filmet keresnék amiknek ez a tartalma, az emberek "szenvednek" benne. Jo ez bunkó, és eros kifejezes h olyan filmet keresek amiben szenvednek az emberek, de nem tudom máshogy megfogalmazni, hisz ezekben ez van, es nyilvan nem elveszkedek itthon mikozben olik egymast. Csak egyszeruen tetszenek az ilyen kozeli jovoben jatszodo, kicsit futurisztikus filmek. Mondjuk a majmok bolygoja nem pont ilyen mint az ehezok viadala vagy az utveszto, de meg az ilyen fajta is valamennyire belefer, de inkabb az elso ketto fajtaira gondolok.

2015. jan. 18. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Battle Royal.

Erről koppintották a zéhezők viadalát.

2015. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Beavatott, Lázadó, Hűséges :)
2015. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emlékek őre
2015. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csontváros
2015. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Burok
2015. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!