Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » OSCAR - melyik fog több...

OSCAR - melyik fog több Oscar-t kapni? A mindenség elmélete vagy a Kódjátszma?

Figyelt kérdés

Nagyon erős mindkét film, nem is jó hogy ugyanabban az évben indulnak, melyik fog többet kapni?


és akkor még ott van az American Sniper és a Birdman is... rég volt ilyen erős mezőny



2015. jan. 20. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg a leggiccsesebb, legmanipulatívabb, legpolkorrektebb, legunalmasabb fogja kapni a legtöbbet.
2015. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát remélem az Imitation Game! Már csak azért is, mert a Theory of Everything, ha nem is egy nagy copy, akkor is nagyon "emlékeztet" a szintén Benedict Cumberbatch főszereplésével 2004-ben bemutatott Hawking című alkotásra... Ami lehet, hogy nem lett olyan jó, de akkor is egy már kész filmet "feljavítani" nem nagy mutatvány.


Amúgy az Imitation Game meg nagyn jó volt szerintem, hihetetlen alakítások vannak benne. Aki még nem látta az majd nézze meg! :) Nálam 10/9.5

2015. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár én az Imitation Game-nek szurkolok, de természetesen az American Snipert fogják elhalmozni Oscar-esővel. Az okok: amerikai nemzeti hősről szól, giccs, pátosz, ellentmondásos személyiség, tragikus életsors...stb. ja, és csakazért sem fogják egy britnek adni a Legjobb férfi főszereplő díját.
2015. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Van valami abban amit az utcsó válaszoló mond, még Én hozzá tennék annyit, hogy Bradly is esélyes, mert ez már az 5. oscar jelölése és nem hinném, hogy megkockáztatnák azt a felháborodást ami Leonardonál volt. (Bár ott tényleg MM érdemelte meg)

2015. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dumb és Dumber 2 remélem.
2015. febr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!