Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha szemüveges vagyok, tudok...

Ha szemüveges vagyok, tudok 3D-s filmet nézni valahogy?

Figyelt kérdés
És mi van, ha nem kérem azt a szemüveget, amit adnak hozzá? Mert egy már van a fejemen, kontaklencsét meg nem hodhatok sajnos!
2010. febr. 10. 16:12
 1/10 A kérdező kommentje:
És ha nem teszem fel akkor csak szimplán 2D-s lesz a film, vagy megfájdul a fejem?
2010. febr. 10. 16:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor piros-kék árnyalatú képet fogsz látni: [link]
2010. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez csodás :( Azért, mert azt olvastam, hogy a Harry Potter 7-et már így lehet csak megnézni :(
2010. febr. 10. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem fogsz piros-kék képeket látni.

Hanem ugyanolyan színű lesz, csak homályosabb, torzabb.

Amúgy annyira rosszul látsz, hogy a 40000 méteres vásznon sem tudod kivenni a dolgokat szemüveg nélkül?

De amúgy szerintem szemüveggel is lehet látni, mit változtat rajta?

2010. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De látok szemüveg nélkül de mondjuk egy 2 órás filmnél azért megfájdul a fejem rendesen! És fölé fel lehet ezt az izét tenni vajon?
2010. febr. 10. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sztem rálehet a szemüvegre tenni

nem fognak szolni :]

2010. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__67847..


itt pozitívumokat írnak ... úgyhogy nyugi =)^^

2010. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia. Én az Avatart néztem meg 3D-be nagyon tartottam tőle, hogy menni fog-e mert én speciál nem látnám szemüveg nélkül annyira rossz a szemem (pedig azért elég elöl ültünk) Az elején kicsit furcsa volt mintha szédültem volna de lehet csak be beszéltem magamnak :) Szemüveg nélkül mármint anélkül amit adnak pedig torz képet látsz én kipróbáltam de gyorsan vissza is raktam a fejemre mert attól fájdult ám meg a fejem. A végén persze kicsit szédültem (mert nincs ilyenhez szokva a szemem ez volt az első 3D film amit láttam meg mint mondtam a szemem is elég rossz) de nem volt vészes meg lehet azért is mert sokáig sötétbe voltam meg ilyenek de kitudja! Szerintem nem lesz jó. Tényleg 3D lesz a HP7? Már várom :)
2010. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
aÉn is szemüveges vagyok és az Avatart 3Dbe ugy néztem meg hogy rajtam volt a rendes szemcsi és rá vettem a 3Dset is.Remélem tudtam segíteni:D
2010. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!