Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények a Dexter című...

Vélemények a Dexter című sorozatról?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem, szerintem nagyon egyedi, és minden része izgalmas. Viszont a 4. évadban csalódtam kicsit. Ti hogy vagytok vele? Mi tetszik, mi nem? Most néztem meg az utolsó részt és egyszűren nem tudom elhinni, hogy így lett vége! Ez nem igazság... Úgy sajnálom Dex-t...

:(


2010. febr. 10. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Röviden: a világ legjobb sorozata.


Szerintem viszont a negyedik évad volt eddig messze a legjobb, nem csoda hogy Michael C Hall és John Lithgow is Golden Globe-ot kapott érte.

2010. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze, én sem mondom hogy nem volt jó, mert szuper, hihetetlenül izgalmas, es tenyleg messze a legjobb a 4 evadbol, en csak azon vagyok kiakadva hogy miert történt az Ritával, ami... Ezen nagyon elszomorodtam:(

Jah és szerintem is a legjobb sorozat:D

Mondjuk nekem a 3. évad elég lapos volt... nem volt annyira izgi mint a másik három...

Remélem Michael hamar meggyógyul és folytatják..

2010. febr. 11. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:

A legeslegjobb, a kedvencem, imádom!!!! Alig várom az 5. évadot!

Egyébként ez a 4. évad volt a legjobb szerintem.

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz Dex-szel, hogy dolgozza fel Rita halálát?

Nincs olyan ami ne tetszene ebben a sorozatban, komolyan.

Dex a legjobb, meg Masuka dumája, és Debra mocskos szája. :)))

2010. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pár részt láttam belőle azok jók voltak.

Későn adják...

2010. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az igazság, hogy elkezdtem letöltögetni a részeit mert sokan ajánlották, és tetszett is az elvontsága, meg érdekes az alapsztori is.. de számomra kissé unalmas.. tehát abbahagytam úgy pár rész után.

de ettől függetlenül jó sorozat. (:

2010. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2. hsz-val teljesen egyetértek:D

Kedves 3.! Én sem a tv-ben néztem mert tényleg túl későn adják! Én neten néztem, online, még le sem kell tölteni.

Itt a link:

[link]

Csak katt egy számra, aztan play, és már nézheted is:) Ha leáll 72 perc után csak bontod a netkapcsolatot, újrakontektálsz, odaviszed ahol épp leállt a film, és nézheted is tovább! Ha eselteg ez nem jönne be, az oldal tetjén találsz egy olyan linken hogy "segítség a 72 perces időkorlát kijátszására" és ott több lehetőséget is felvázolnak, valami csak bejön:D

4. hsz! Én is elkezdtem nézni, de pár rész után abbahagytam mert felkavart, de aztán megint elkezdtem és annyira megszerettem hogy nem bírtam vele leállni:D

2010. febr. 11. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Hú, az oldal amit írtál nagyon fas*a, én is fogom használni.



Amúgy az első voltam

2010. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, rengeteg más filmet is lehet rajta nézni:D

Örülök hogy segíthettem:D

2010. febr. 11. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen láttam már ilyen sorozatot, aminek a hatása alá tudtam kerülni:) Talán még a Kés/alatt, de az meg nagyon ellaposodott a végére:S
2010. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!