Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Az Ao Haru Ride-nak lesz 2. évada? Mikor jön ki a live action? Hol tudom olvasni a mangát?

sok helyen keresgéltem már a live action után de nem találok sehol semmit és tudom hogy fordítják valahol a mangáját csak lassan jön ki (megértem persze sok munka van vele).

Keress kérdéseket hasonló témákban: manga, aoharuride, anime

2015. febr. 17. 22:13  Privát üzenet  

A válaszok
perpillanat nincs infó második évadról.de tuti hogy lesz:)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. febr. 17. 22:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De jó lenne*-*

# 2/3Időpont 2015. febr. 18. 15:01 Privát üzenet

Az Anime Addicts-on megtalálod a mangát, ha esetleg még nem olvastad :)

Bár a kérdésed dátuma alapján és, hogy mennyi idő telt el azóta, valószínű már nincs szükséged erre az infóra :)

# 3/3Időpont 2017. jan. 7. 10:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találok magyar feliratot az Ao haru ride, Sukitte ii na yo, Dusk maiden of amnesia, Parasyte live action hoz? Már mindenhol kerestem, de sehol sem találtam:/
Hejj a SAO-hoz 2015-re nem terveztek új évadot?
Hol tudom olvasni a Bleach mangát?
Tudnátok olyan animéket mondani amikből live action is készült és nem olyan régi? (romantikusra gondoltam)
Facebook-on, ha üzenetet akarok olvasni ez a kép ugrik fel: Trojan Horse Blocked avast! Script Shield has blocked a threat No further action is required. Mi lehet ez?
Mi a cime linkje azoknak a filmeknek melyeknek a lényege, hogy elbocsájtanak egy embert mert nem tud irni olvasni, és gazdag üzletember lesz?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!