Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szürke 50 árnyalata című...

A szürke 50 árnyalata című filmnek lessz folytatása vagy a könybe a 2. részbe folytatodik a történet?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 14:39
 1/7 vatafak ***** válasza:
*lesz *könyvben *részben
2015. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha jól tudom az a film arról szól hogy minden nő,lány egy nagy ribizli? aki csak arra vágyik hogy tövig nyomják neki? És felpofozzák? Mindig is gondoltam hogy legbelül az Majdnem összes nő csak a nagy dildóra vágyik:) Hajrá csajok csak így tovább!!
2015. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

'Ha jól tudom..."

Elég rosszul! Olvastad? Láttad?

2015. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, és nem hiszem hogy megnézem valaha is, de aki látta az mesélt belőle.. Gondolom a könyv is és a film a pénz reményében íródott, és valljuk be bejött az üzlet;) Egyetemista zűz"" aki rosszabb mint egy repedt sarkú lim lom laura! XD
2015. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekel a film, de a főhősnő miért lenne ribi azért, mert szexel valakivel a filmben? Nem értem a logikád.

Vagy akkor te nem szereted, ha a nők szexelnek férfiakkal, pl. veled sem?

Miért ne szerethetné egy nő a számára megfelelő szexet? WTF?

2015. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem az a lány azt szereti vagy valamelyik a filmben ha verik meg ütik.. bár a mai egyetemisták ilyenek :D kis szende, kis szűz.. de ha a nagy brokit aláverem akkor már mindjárt elfolyik és csak egy ostoba toszó gép lesz :DD Tisztelet a 3% kivételnek. Na mind1 nem láttam de biztos nem egy feministáknak való film
2015. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

lesz...

2015. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!