Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan filmet/...

Tudnátok mondani olyan filmet/sorozatot amiben van ballagási beszéd?

Figyelt kérdés
Én írom az iskolánkban a ballagási beszédet, és úgy gondoltam, próbálok valami szépet összehozni, kevésbé mainstreamen. Olyan filmekre és sorozatokra gondolok itt mint pl. A csodálatos pókemberben Gwen Stacey beszéde volt. Ha esetleg tudnátok ilyen filmeket/sorozatokat és írnátok címeket(sorozatnál legalább évadot) nagyon megköszönném.

2015. febr. 27. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívek szállodájában van például.
2015. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Buliszervíz 3 :D
2015. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Modern family Alex ballagás 3. vagy a 4. évad
2015. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi segitsegeket! :))
2015. febr. 28. 09:41
 5/5 anonim válasza:

Az Alkonyatban, a 3-ik, vagy a 4-ik részben mondd beszédet Jessica..:)"Amikor öt éves korunkban megkérdezték

mi szeretnél lenni nagy korodban azt válaszoltuk hogy űrhajós,

elnök, vagy az én esetemben hercegnő.

10 éves korunkban ugyanerre a kérdésre ezek a válaszok születtek:

Rock-sztár, cowboy, vagy az én esetemben aranyérmes.

De most hogy felnőttünk, komoly választ várnak. Nos, mit szóltok ehhez: Ki a fene tudja?

Ez nem az az időszak amikor gyorsan kell nehéz kérdésekben dönteni.

Most kell rossz döntéseket hozni... rossz vonatra szállni és ottragadni valahol... szerelembe esni... sokszor... filozófiából diplomát szerezni, mert kizárt dolog hogy abból meg tudj élni!

Meggondolni magad, és meggondolni magad újból és újból, mert semmi sem állandó

Tehát kövess el annyi hibát amennyit csak tudsz.

Így amikor egy nap megkérdezik majd mi szeretnél lenni, nem kell majd találgatnunk, mert tudni fogjuk!"

2015. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!