Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi a valós oka...

Szerintetek mi a valós oka annak hogy olyan karakterek maradnak ki a Trónok harca-ból, mint Jon Connington és Ifjú Griff (én nem nevezem Aegon-nak), Greyjoy-ok, Lady Stoneheart, Arianne és Quentyn Martell?

Figyelt kérdés
Ilyen válaszoktól, hogy hülyék a rendezők meg stb. kíméljetek legyetek kedvesek.

2015. márc. 5. 18:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Először is a felsoroltak fele egyáltalán nem biztos, hogy kimarad.

Lesznek még új évadok, ahol új szereplőket is fogna behozni, ahogy eddig mindig is tették. A Martellekkel most 6 karakter jön, + Myrcella, + a Főveréb. Ez már 8 új állandó. Ez így is rengeteg.

Tehát valószínűleg összevontak pár karaktert.

A Griffes és Ariannos vonalat például szépen lehet helyettesíteni/összevonni a meglévé Martellekkel.

->Trystane=Aegon, Arianne = valamelyik Homokkígyó.

Ezzel a közönségnak annyira nem esik szét a történet és könyebben tudják kötni a dolgokat egymáshoz.


Persze egy 6. évadban még mindig behajózhatnak a Griffék.


Kőszívre pedig már volt kiszivárgott forgatókönyv, így azt feltételezni így rögtön, hogy kimarad, egy kicsit erős.


Ennek a kérdésnek max akkor lenne értelme, ha már az 5. évad után tennéd fel, amikor biztosat tudunk. Addig csak találgatás lesz.

2015. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk Lady SH-t tényleg a legnagyobb titokban kellene kezelni, ha tervezik még. Simán képbe jöhet a semmiből. Mert nemrég olvastam hogy Imdb-n is ott volt a színésznőnél, hogy visszatér, mint valami csuklyás asszony. Aztán azt is már megcáfolták, hogy kamu volt az egész. De szerintem a cáfolat is lehet kamu. :D Ő az egyetlen a felsoroltak közül, akire még úgy számítok, hogy jön.

Arianne mint valamelyik Homokkígyó az elviselhető lenne, de Trystane mint Griff? Szerintem kizárt...max mint Quentyn szerintem.

Az a nagy helyzet, hogy a 6. évaddal már a 6. könyvet fogják feldolgozni, úgyhogy akiket nem hoznak be az 5. évadba, azok már a 6-ba se lesznek.

2015. márc. 6. 20:19
 3/23 anonim ***** válasza:

Quentyn biztosan nem lesz Trystane, mivel arra már nem lenne idő.

Viszont nem elképzelhetetlen, hogy Aegon lesz, ha a következő könyvben a Martellek mellé fognak társulni. Ezzel szimplán csak leegyszerűsítik, hogy Aegon eleve a Martelleknél volt. Azt hiszem volt is erről már valami, mert a színész, akit választottak a szerepre eléggé hasonlít Danyre.


A Greyjoyok és a Griffék amúgy nem sok szerepet kaptak az 5. könyvben. Csak megérkeztek ide meg oda. Bármit is akar velük Martin, az csak a 6. könyvben fog megesni. Tehát még nem késtek el a bemutatásukkal.

Balon pl. még mindig él, ezt a szálat szépen elhúzták és valószínűleg csak ebben az évadban hal meg. Szóval Euron megérkezése időszerű lesz. Asha távollétével pedig át tudják ugrani a királyválasztást, így rögtön elkezdheti ostromolni a folyóvidéket.


Aegonék meg (ha nem Trystane lesz az) szintén bőven elég, ha a 6. évadra jönnek meg. Az 5. könyvben nem csináltak semmit, csak Tyrion sztoriját nyújtotta vele Martin. Viszont ez most kimarad, hogy ne legyen időhúzás. Szóval őket is elég később behozni, amikor már tényleg lesz is szerepük.

Ha pedig Trystane lesz Aegon, az is csak az évad végén derülne ki amúgy is. Szóval ugyanott vagyunk. De legalább jobban ütne Doran szövege: "Bosszú. Igazság. Tűz és vér." :D

2015. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
*Amúgy még karakter akit nagyon várnék, hogy behozzanak, az Randyll Tarly. Már annyiszor emlegették, hogy fura lenne, ha nem mutatnák be. Most, hogy a Lannisterek szépen megbuknak, elkéne még egy erős karakter a Tyrellek mellé Királyvárba.
2015. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát szerintem kisGriff szerepe már rá lett ruházva Dany-re, mivel az előzetesből is kiderült, hogy Varys őfelé hajaz.
2015. márc. 7. 02:22
 6/23 anonim ***** válasza:

Aegont is Dany felé terelgették Varysék. Ugye Tyrionnal felé tartottak volna, de Jorah elkapta Tyriont, Aegonék pedig meggondolták magukat és elindultak Westerosra. Szóval ezt felesleges belerakni és bőven elég az, ha Varys csak Tyriont irányítja Danyhez, ha már egyébként is tudjuk, hogy Aegonék Westeros felé vették az irányt a sárkányok anyja helyett.


(A könyvekben sem fedi fel Varys Tyrionnak, hogy Aegon létezik. És végig Danyről dumálnak neki. Magától jön rá, hogy ki az ifjú Griff. Szóval ez még belefér.)


Ha meg nem lesz, akkor meg így jártunk.

2015. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Már eddig is rengeteg karaktert kihagytak, és nagyon leegyszerűsítették a történetet.

Én elképzelhetőnek tartanék egy ilyen megoldást: Arianne szerepét megkapja Ellaria. "Aegont" összevonják Danyvel és így csak egy Targaryen lesz. Ha ez megtörténik,akkor Esetleg Jorah megkapja JonConn szerepét. Ha jól láttam, Barristan Selmy egyik képen sem szerepelt, amik kikerültek a forgatásról, így lehet ő lesz aki megeszi a mérgezett sáskákat, majd meghal. Tyrion megpróbálkozhatna Quentyn sárkánylopásával,de mondjuk ezt kétlem. Bronn megkapja Arys Oakheart szerepét és így őt is kiírják a sorozatból.

A Catelynt alakító színésznő neve nem túl régen szerepelt imdb-n, miszerint benne lesz az 5.évad 10.részében, és ő lesz a "hooded woman", de kb. 2 nap múlva le is vették onnan, szal vagy téves infó vagy inkább nem akarták előre árulni. De ha ez megtörténik,akkor lehet h Lady Stoneheart helyett ő lesz a "hooded man" megfelelője Winterfellben. Stb.


Sztem sokkal jobban is meglehetet volna csinálni ezt az adaptációt.

2015. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Barristan Selmy egyik képen sem szerepelt"


De ott van. Amikor a lépcsőkön haladnak a verem felé, akkor még ott van. Csak a veremben szereplő képeken nem szerepel. Szerintem Tyrion miatt. Valószínűleg nem lesz Dany előtt felfedve, hogy ki is ő.

2015. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Biztos,h tudni fogja,h ő Tyrion. Mi másért engedne maga mellé a főhelyre egy ismeretlen törpét? Sztem tisztában lesz vele Dany,h ő Tyrion.
2015. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Tyrion nem Dany mellett ül, hanem Hizdahr mellett. Valószínűleg ő vitte fel. (Megvehette, mint rabszolgát Yezzantól.)
2015. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!