Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuden 90-112....

Naruto Shippuden 90-112. fillerek fontosak megnézni?

Figyelt kérdés
naruto, shippuuden, shippuden, sorozar, filler
2015. márc. 14. 22:47
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nem fillerek,legalábbis biztos nem ilyen sok,szerintem nézd meg,de Te tudod! ;)
2015. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fillerek, határeset
2015. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyik fillert se érdemes megnézni! Mindegyik csak időhúzás és borzasztó szarok.
2015. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes.
2015. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hármasnak igaza van. A Narutos fillerek nagy része borzalmas így nem érdemes őket megnézni. Van néhány jó is de csak nagyon kevés..
2015. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

tehát ha úgy döntök hogy simán kihagyom az összes fillert akkor a történet szempontjábol nem lesz üres, nem maradok le semmi nagy változásról meg ilyenek? csak időhúzás?

2015. márc. 15. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:
igen
2015. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondhatjuk úgy is, bár azért vannak érdekesek és olyanok amikből kiderül egy-két információ. Továbbá az ember bele se gondol milyen gyorsan végére érhet a sorozatnak és ilyenkor nem rossz, ha még tart egy kicsit :D
2015. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 89-112. részig tartó arc, a háromfarkú elfogásáról szól. Azért filler mert nincs benne a mangában, de lehet fontos is szerintem. A fillerek közül csak azok a rosszak, amelyikek tényleg csak az időt húzzák (pl.: "Egy Új Chuunin vizsga", "Végtelen Tsukuyomi"...), de teszemazt a "12 Elit őrző ninja" érdekes volt, és szintén egy filler. A kedvenc fillerem a "Kakashi története: az Anbu árnyékában".
2016. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!