Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van esély, hogy az 5. évadban...

Van esély, hogy az 5. évadban újra láthassuk Allison Argent et?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem láthatjuk, mivel ember volt, és meghalt. Nem hiszem hogy vissza lehetne hozni, max. visszaemlékezésben.
2015. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. Azért halt meg, mert a színész nem vállalta tovább a sorozatot.
2015. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mivel az 5. évad egyik fő szála az lesz, hogy Allison visszatér, valószínű sokat fogunk vele találkozni:D
2015. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ezt hol írja, mert én sehol sem olvastam róla... És anno Crystal azért lépett ki mert úgy érezte kinőtte ezt a szerepet.
2015. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én azért reménykedem benne... van fent yt-on ilyen interjú féleség, hogy ott vannak a főbb szereplők és allison is ott van bár nagyon jól angolul nem tudok nemtudtam meg semmit sem és az 5. évad 1. epizódjának a címe: Everyone is shocked after the return of an old face. tehát lehet reménykedni :)
2015. márc. 24. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én örülnék ha nem térne vissza... Végig irritált a szerepe, utálom Őt.
2015. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy régi ismerős arc visszatér, sokak szerint Jackson lesz az. Remélem! :)
2015. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Visszatér egy rész erejéig (visszaemlékezés lesz azt hiszem )
2016. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alison nm ter vissza az 5 evadban de az evad utolso reszeben kulonos noi labnyomok vehetok eszre es a legfrissebb trailerek szerint 6 evadban mar benne lessz
2016. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!