Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Ghost In...

Mi a véleményetek a Ghost In The Shell közeledő hollywoodi remakejéről Scarlett Johannsonnal a főszerepben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még szinte semmit sem tudni a 2017-re datált filmről, de engem személy szerinte nagyon is zavar, hogy egy ilyen nagy hatású és zseniális filmből egy undorító élőszereplős filmet akar csinálni hollywood. De nem ez az egyetlen dolog ami aggaszt. Először is nem értem miért pont a dreamworks, akik eddig csak animációval foglalkoztak akar egy élőszereplős GITS-et csinálni. Másodszor is a filmet egy elég dilettáns rendező, Rupert Sanders kapta ( Hófehér és a vadász, pár rövid film ) pedig tudtommal lehetőség lett volna District 9 rendezőjére is. És végül essen szó magáról Kusanagirol is, akit ugye Scarlett Johannson fog játszani. Na mármost kezdjük azzal, hogy hollywood megint fehérre mosott egy ázsiai szereplőt, ami szerintem eléggé gáz, viszont üzleti szempontból teljesen érthető, hogy akartak egy ilyen húzónevet. Sőt, én így külsőre még el is tudnám képzelni Kusanaginak, de mégsem tartom helyesnek ezt az egészet. Valahogy úgy érzem, hogy Scarlettől nem fogunk látni egy filzófikus badass cyborgot ( a badass része azért talán megvalósul ), másrészt nyilván nem is ezért kérték fel a szerepre. Tényleg egy jó színész, de valahogy mégsem hagy nyugodni.

Nektek mi a véleményetek? Sötét fellegek gyülekeznek minden idők legeltaláltabb cyberpunk univerzuma felett, vagy még valami jó is kisülhet a dologból? Én az előbbire teszem a voksom, de reménykedek az ellenkezőjében.



2015. márc. 23. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem különösebben érdekel, én jobban szeretem az europid" színészeket még ha animét is filmesitenek meg, de sztem nem pont ezt a szineszt kellett volna felkéri. SJ. sztem jól néz ki, de elég rossz színész.


Adaptáciotol nem is várok sokat.

2015. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmi jóra nem számítok ezzel kapcsolatban, de ne legyen igazam.
2015. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Scarlettet jó színésznőnek tartom, sőt szerintem ő a legideálisabb a szerepre , igazából nem látok problémát az ötlettel, a kivitelezésen sok fog múlni. Ne felejtsük, hogy a Mátrix trilógiának a GITS volt az egyik fő ihletője, így bőven van lehetőség a filmben.
2015. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És ha az volt a Mátrix egyik ihletője akkor mi van? Nem attól lesz jó egy film, ahogy nem azért jó az eredeti film(ek) sem mert hasonlít a Mátrixra -.-


Lehetőség meg persze, hogy van... akár sorozat is készülhetne belőle, ahogy készült is anime sorozat ez alapján.

2015. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra céloztam, hogy a nézőközönség nyitott hasonló tematikájú filmekre, ezt nem az animerajongóknak fogják csinálni elsősorban. A GITS realisztikus látványvilága alkalmas az élőszereplős film elkészítéséhez, hasonlóan mint a Death Note, ez utóbbival a legnagyobb probléma nem a CGI volt (jó az első filmben az is döcögős volt ) hanem a színészi teljesítmény lett, leginkább Light esetében.
2015. márc. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is örülök, hogy nem a japán színészekkel akarják ezt is eljátszatni, jó japán színészt még nem láttam.
2015. márc. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!