Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók nézőket kérdeznék...

Vámpírnaplók nézőket kérdeznék. Hogy lehet, hogy szinte mindenki Klaroline-os? Hogy szeretheti az ő kapcsolatukat bárki? Caroline nagyon kegyetlen volt Klaus-szal. (Igen, nem fordítva értettem).

Figyelt kérdés

És most nem az jön, ami a legtöbb anti-klaroline-ostól szokott. Hogy a Klaus ilyen meg olyan gonosz és ezt meg azt csinálta. Épp ellenkezőleg.

Én Caroline miatt utálom őket. Amiatt, ahogy ő viselkedett.

Igazságos leszek, szóval azt is figyelembe veszem, Klaus mit tett. Először megölte Elenát, aki ugye Caroline egyik legjobb barátja, és egyesek szerint az is a számlájára írható, hogy őt és Tyler-t akarta először feláldozni, de ez igazság szerint nem így van. Az emberei vittek neki egy vámpírt és egy vérfarkast, neki fogalma se volt róla, kik azok. Szóval nem ő akarta kifejezetten.

Na, ezután megparancsolta Tyler-nek, hogy harapja meg. Ami ugye egy teszt volt, hogy hűséges-e hozzá. Utána pedig megmentette. Igaz, attól, amit ő tett.

Utána elhívta a bálba, és ott Caroline, miután Klaus mesélt neki magáról és megmutatta a festményeit, azt mondta, hogy csak meg akarja venni az embereket, mivel az apja nem szerette. Ez csak szerintem durván sértő? Mikael 1000 éven keresztül üldözte őt!! 1000! Azon kívűl előtte is, folyton megalázta, megverte, volt, hogy majdnem halálra. (Lehet, ah Rebekah nem menti meg, meg is teszi.) És akkor Caroline erről csak így beszél? Pláne, hogy őt "akarta meg venni". És ezt értékelhette volna. Ráadásul, ha valaki, ő megérthette volna, tekintve, hogy őt megkínozta az apja, amiért vámpír lett.

Aztán amikor Damon, Elena, Stefan és mindenki meg akarták ölni az ősieket Ester-rel együtt, akkor Caroline-nak azt volt a feladata, hogy terelje el a figyelmét, kihasználva, hogy tetszik neki. KIHASZNÁLTA a TÉNYT, hogy TETSZIK NEKI, HOGY EZÁLTAL MEGÖLJÉK ŐT ÉS AZ ÖSSZES TESTVÉRÉT. Kihasználni valaki ellen, hogy kedvel, ez nagyon kegyetlen és gonosz, hidegvérű tett, főleg, hogy ha ezzel az a célja, hogy megöljön és nem csak téged, de a testvéreidet, akiket szeretsz is.

Ki bocsátaná ezt meg? Még egy jó ember se, nemhogy egy sorozatgyilkos, ősi vámpír.

És mégis legközelebb megmentette Alaric-tól.

Ezután, amikor Stefan-ék kiszárították Klaus-t, Caroline partit rendezett Klaus halála alkalmából.

Legközelebb, amikor Tyler testében volt, szintén megmentette őt, és amikor megtudta, hogy ő az, megütötte, azért, mert megcsókolta. Szép hála, azok után, hogy megmentettek, már másodszor. Mindazok után, amit előtte tett.

Aztán, az azutáni részben, hogy Kol meghalt és Bonnie bezárta Klaus-t, Caroline és Tyler átmentek kitakarítani. És Caroline valami olyasmit mondott, hogy: Kezdjük ezzel az ijesztő összeégett holttesttel! Ezt mondta, Klaus testvérére, akit az előző éjjel látott halálra égni. Végülis kicsit sem sértő.

Ezek voltak a lényegesebbek, de amúgy is mindig bunkó volt vele.


És ennek ellenére, mégis mindenki rajong értük. Ez a legigazságtalanabb kapcsolat, amit valaha képernyőn láttam. És, ha valaki mégse szereti őket, az Klaus hibáit hozza fel. Arra szinte sose gondol senki, hogy Caroline miket tett és mondott.


A legtöbben olyanokkal indokolják meg azt, hogy szeretik őket, hogy Caroline kihozza a jót Klaus-ból, megváltoztatja, stb. De, egy, mégha így is lenne, de nincs, akkor is, hogy tudta eközben mindenki szeretni Caroline-t is? (Az egy dolog, hogy most a 6ik évadban már én is szeretem, meg a másodikban is szerettem, de ezek alatt az évadok alatt nagyon utáltam.)

Szóval ez a fény dolog, egyáltalán nem igaz. Igen, Klaus más, ha vele van. Egy nyálas, unalmas valaki, Caroline bábja, pincsikutyája, és ez szerintem minden, csak nem vonzó. Amúgy szerettem őt, ha nem Caroline-nal volt. Jó karaktere van, csak valahogy mindenkit elrontanak ebben a sorozatban (meg az Ősiekben is) ezzel az egész nyálas hülyeséggel. (Minden jó férfi karaktert, Damon-t, Klaus-t, Elijah-t, Kol-t, most még Kai-t is).

Szóval, mégis miért szereti bárki Klaroline-t?



2015. márc. 24. 00:30
 1/2 anonim válasza:
57%

Mert olyan jó!! Cuki együtt!!! Ez a TVD!!! mindenki kihasznál mindenkit Damon is hányszor bántotta meg Elenát és mégis minden happy!!! Caroline azér volt ilyen vele mert szerette őt csak hát ott volt Tyler meg a barátai és nem mondhatta el senkinek és így akarta magától távol tartani Nik-et,hogy próbálta utálni :) szerintem nagyon szép pár lennének

Én például Sterolinet ki nem állhatom!!! hát mi az???

Legjobb barátok voltak aztán meg hirtelen szerelem pff szánalmas.

2015. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én viszont nagyon szeretem Steroline-t. XD Főleg most, hogy mind a ketten kikapcsoltak. Bár már előtte is szerettem. Szerintem, jó, ha a barátság átalakul szerelemmé.

Meg ebben a kapcsolatban újra szeretem Caroline karakterét, mert Klaroline-ban utáltam őt mindezek miatt.

Tudom, hogy a TVD-ben szinte minden kapcsolat szörnyen igazságtalan. De azért Damon és Elena esete más volt, mert bármilyen rosszakat is csinált Damon, ő azért mindig ott volt Elenának + megmentette vagy ezerszer. XD

Am én őket se szeretem. Igazából a legtöbbet nem szeretem.

Ami fura, hogy a másik legigazságtalanabb kapcsolat, szerintem Klaroline mellett Klaus és Rebekah-é, viszont abban tényleg Klaus a hibás, és az ő kapcsolatukat valamiért mégis szeretem, de utálom is néha. XD Utálom szeretni. XD

Mindegy, kösz a választ. :)

2015. ápr. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!