Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Adéle élete című filmnek...

Az Adéle élete című filmnek körülbelül mikorra várható a folytatása?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hiszem, hogy lesz neki. Vagy konkrétan, megbízható forrásból tudod? Már csak abból adódóan nem hiszem, hogy folytatják, hogy a két színésznő sokat panaszkodott az interjúkban a rendező általi megaláztatásokra.
2015. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A címben szereplő "1-2 fejezet"-ből, és a számomra lezáratlannak tűnő végkifejletből gondoltam.

Hát, kár érte. :/

2015. márc. 25. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A cím az így van megkreálva szándékosan, hogy a nézőt kétségek közt tartsa, vajon hol ér véget az első, hol kezdődik a második fejezet. Valójában egyetlen filmről van szó.
2015. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Várható folytatás, de ,hogy mikorra azt nem tudjuk. Valami 2016-17-et olvastam. Ezt most nemrég jelentette ki a rendező.
2015. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!