Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor mi a vége az...

Most akkor mi a vége az Elcserélt Életek-nek?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem meg, nagyon megindító film, de a végén nem derült ki, hogy most meghalt e kisfiú vagy sem... Ugye a gyilkos férfi mondta az anyának h nem bántotta a kisfiút aki olyan volt mint egy angyal... Utána nem mondott semmit mikor bement hozzá akasztás előtt 1nappal... Majd a végén is ugye a megkerült kisfiú annyit mondott h elszöktek de nem tud róluk semmit, aztán Angelina mondta a végén h nem adja fel a reményt és mosolyogva elsétált... Vártam h vmi lesz, de csak annyit írtak h Christina soha nem adta fel a fia keresését... Akkor nem lett meg végül is? Vagy lesz ennek 2. része?
2010. febr. 19. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A tortenet igaz tortenet, szoval valoszinu nem lesz 2 :) egyebkent ahogy olvastam, sose derult ki, hogy mi tortent vele az esetek utan. Lehet meghalt, vagy csak felt hazamenni :/
2010. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!