Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most lehet, hogy hülyeséget...

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek. De amikor Harryék a Harry potter és a titkok kamrája c. filmben tudomást szereztek a titkok kamrájáról, akkor azt miért nem továbbították valamelyik tanárnak?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy miért nem hagyták,hogy más intézze el, nyilván akkor nem lenne csattanója a filmnek,meg nem a főszereplő lenne, de ez lenne a logikus...nem? Hogy szólnak vkinek...

2015. ápr. 25. 07:13
1 2
 1/13 Csípős Paprika válasza:
Igaziból ezt én se nagyon értem hogy mért nem szólnak soha egy felnőttnek/tanárnak, de mondjuk szerintem a tanárok közül nem nagyon bíztak senkiben csak Dumbledore-ban, meg csak Harry volt párszaszájú szóval nem biztos hogy más meg tudta volna oldani. És egyáltalán nem biztos hogy elhinnék három gyereknek, aki mindig a bajt keresi, hogy ki lett nyitva a Titkok kamrája, amikor eddig azt se tudták létezik e, vagy ez csak legenda. És amikor a kígyó "beszélt" azt is csak a harry hallotta.
2015. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert én most olvasom angolul.....éss ot úgy volt,hogy elakarnak mindent mondani, csak aztán emghallják,h elvitték Ginnyt....és utána mitnha ez a korábbi ötlet így eltűnt volna..... :/
2015. ápr. 25. 09:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondoltam,sőt a többi "hülyeségükön" is, de szerintem azért így írta meg az író hogy érdekes legyen.
2015. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Felzaklatta őket a lány eltűnése, nem tudtak racionálisan gondolkodni.


2. Mivel a szekrényben bujkáltak, kihallgatták őket, megszegték az azonnali takarodót, joggal tarthattak attól, hogy a tanárok ezen lovagolnának hosszabb ideig, pedig Ginnynek azonnali segítségre lehet szüksége.

2015. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én még arra is gondoltam,hogy amikor kinyitotta volna a kamrát....akkor biztos,hogy azt gondolták volna,hogy ő Mardekár utódja....nem lett volna kétségük
2015. máj. 1. 08:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Kalandvágy, merészség, bizalmatlanság (amit HP igencsak sokáig tanult Privet Drive-on a nevelőitől).
2015. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mesypocok ***** válasza:

Ők szóltak tanárnak: Lockhartnak

Csak Lockhart nem a megfelelő személy volt

2015. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát azért szerintem ezt ők is érezték,hogy nem ő a megfelelő, illetve akkor miért nem szóltak másnak utána?
2015. máj. 11. 12:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Régen olvastam már, de nem azután mentek a lökötthöz, hogy a tanárok egymás között megbeszélték, hogy azt is mondta, hogy tudja, hol a bejárat és mi a szörny?
2015. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nyilván egyik tanár sem vette komolyan, még McGonagall is mondta,hogy egy probléma megoldva...
2015. máj. 11. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!