Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éhezők viadala:futótűz. A...

Az Éhezők viadala:futótűz. A kérdés: amikor Katniss, és Peeta a tengerparton vannak, és beszélgetnek, és Katniss azt mondja, hogy neki szüksége van Peeta-ra, utána megcsókolja, akkor az is csak színjáték? Vagy az igaz volt már?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)

2015. máj. 4. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az már igazi volt :)
2015. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ohh, örülök neki :) NAGON KÖSZÖNÖM!!!!!:D
2015. máj. 4. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
az már szerintem is igazi
2015. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előzőnek is köszönöm!! :) és azt már én is sejtettem, hogy igazi, mert amikor elköszöntek akkor Katniss aggódott. Amúgy nagyon köszönöm :))
2015. máj. 4. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Ugye milyen cukik együtt ? :P

Imádom Peetát olyan helyes <3 a harmadik részben nem is csókolóznak már. Az a rész nem is jó,de az utolsó részben megint együtt lesznek, csak már igaziból <3

2015. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2015. máj. 6. 14:01
 7/8 anonim válasza:
Ja igazi, de én sem értem hogy a harmadik részben (olvastam :D) miért Gale a mindene Katnissnek aztán igy tovább és csak néha gondol Peetara menyire rossz lehet neki mig kapitoliumban van és kinozák de amikor elhozák onan nagy nehezen, utána is Gale mellet tart ki, legvégén mikor Gale kap egy nagyon jó munkát, meg mondják katnissnek de beéri peetaval nekem ez jöt le a dologbol :D tehát katniss és peeta közt nincs nagy szerelem ja és a könyben van is egy rész hogy Katniss teljesen le mondot Peetaról
2015. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
em is. Katnissnak nagyon hiányzik Peeta a 3. könyvben folyton rágondol aztán egyszer nem is mer mondani semmit mert fél hogy Peetát tovább kínozzák. És csak egy kis ideig mondd le róla, amikor Peeta nagyon bunkó vele a történtek miatt de aztán Haymitch felnyitja a szemét hogy mi is történt. És Katniss végig szereti, és nagyon aggódik és szomorú nem véletlen nem bírja megölni.
2015. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!