Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmagyaráznátok nekem pár...

Elmagyaráznátok nekem pár dolgot az Avangers 2: Age of Ultorn c. filmmel kapcsolatban? (SPOILER MENTESEN)

Figyelt kérdés

Nem követem mostanában a film ipar kreálmányait. Nem szoktam képregényfilmeket nézni,csak ha nagyon unatkozom.


Szóval,csak annyi érdekelne,hogy a trailerben láttam egy csomó új "szuperhőst",akik nem voltak benne az első filmben. Meg kéne néznem még 1filmet az Age of Ultron előtt,vagy majd minden el lesz magyarázva,hogy honnan jöttek?



2015. máj. 10. 15:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Aki a legfőképpen érdekel,az a szőke hajú csávó..az kicsoda?
2015. máj. 10. 15:32
 2/9 A kérdező kommentje:
*Avengers, bocsi :D
2015. máj. 10. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
A szőke hajó srác Pietro Maximoff. (Higanyszál) A másik új szereplő a testvére, Wanda. (Skarlát Boszorkány) Nem szerepeltek még más filmben (csak stáblista utáni jelenetben), úgyhogy elmagyarázzák, hogy honnan jöttek. :)
2015. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányt (a piros erővel) és a kék erejű szőke csávó (remélem rá gondoltál) ebben a filmben jönnek elő először. A többiek pedig már az elsőben is voltak azt hiszem. Remélem tudtam segíteni.
2015. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, majd akk letöltöm valamikor,ha megéri seedelni :D
2015. máj. 10. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Megéri!!;)
2015. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kelemen Ádám ***** válasza:
Viszont ajánlott előtte megnézni a MARVEL univerzumhoz tartozó filmeket (+sorozatokat) mert sok utalás van a filmben. Ha érdekel hogy hogy vannak sorban ezek a filmek, akkor irj ide.
2015. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom megéri fizetni érte :)
2015. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DarkKnight ***** válasza:
Igen, el lesz magyarázva honnan jött a gyors, szőke hajú srác (Higanyszál), és a testvére Wanda (Skarlát boszorkány), de azt már megtudhattuk az Amerika kapitány 2 stáblistás jelenetéből, hogy honnan kapják az erejüket (Loki jogarából). És a harmadi új szereplő ugye Vízió, akit az Ultron kora harmadik trailerének a végén láthattál. Ő a konkrétan a filmben fog megszületni, de ő nem ember, hanem egy android, de ezt tudni lehet a képregényekből. Remélem ez SPOILER mentes volt, próbáltam a lényeget elmondani, és azt is, hogy SPOILER mentes legyen, de szerintem így a legérthetőbb.
2015. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!