Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőd Az...

Ki a kedvenc szereplőd Az Éhezők Viadalából?

Figyelt kérdés

Csak Katniss,Finnick,Johanna és Peeta közül lehet választani. Tehát ebből a négyből azt válasszátok akit a legjobban szerettek, ha indokolnátok is, az jó lenne. Ezenkívül írhattok plusz szereplőt is,de ez a négy karakter érdekel a legjobban.

16/L Köszönöm



2015. máj. 18. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A neveket nem tudom(csak pitát, mert röhejes), de volt az a csaj a baltával talán a második részben, na, az nem volt rossz.
2015. máj. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hermione
2015. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a két pinus :D
2015. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Bár Peetát sokáig nem kedveltem, mégis ő a kedvencem végeredményben. Ő az, aki kezdettől tudja, mit akar, kit akar, és ezért nem keveset küzd. Emellett pedig a látszat ellenére legalább annyi, ha nem több energiát fektet a megmenekülésükbe, mint Katniss. Katniss valójában nem hős alkat, és a felkelők céljainak is jobban megfelelne szerintem a fiú.
2015. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Haymitch.

És azért mert imádom Woody Harelsont.

2015. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Johanna, Finnick. Utánuk sokkal lemaradva jön neked Peeta (meg más aki nincs benne a listában). :)
2015. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Finnick és Peeta(meg Gale)
2015. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Peeta a felsoroltak közül. De nem a filmes, mert az elég "langyosra" sikerült, a könyvben sokkal jobban tetszett.

Azon kívül meg Cézár, a műsorvezető fickó =)

2016. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A könyvben Peeta és Finnick volt, de a filmben nagyon megtetszett Johana karaktere is. Olyan kis bunkó:D
2019. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Katniss: nekem nagyon szimpatikus volt hogy önzetlenül feláldozta volna magát a húgáèrt.

2. Peeta: vègig katniss èrdekeit nèzte, hogy megtudjanak szökni

3. Johanna: határozott őszinte volt

4. Finick: nekem semleges karakter volt a 2. Rèszben a 3. Rèszben kedveltem meg

jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!