Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyire lehet hinni a hirekne...

B1nc1 kérdése:

Mennyire lehet hinni a hireknek a Tokyo Ghoul 3. evad megjelenesevel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elvileg a harmadik evad a mostani nyari fall (ami kb juniusban kezdodik) keni kijonnie. Legalabbis ezt olvastam tobb helyen is a neten. De sehol se volt ugy irva, hogy a keszitok mondtak, hanem csak spekulaciok. Szerintetek mikor jon ki ha egyaltalan kijon?

Ahol olvastam: [link]



2015. jún. 4. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp, mivel manga még nem tart annyira elől. Arról nem beszélve, hogy 2. évad történet túlságosan különbözött a mangától, így nehéz lenne folytatni.


A manga folytatása meg TG: Re, másik "cím" , amit valószínüleg nem licenszelt a Pierrot, aki az első 2 évadot készítette. Ha van esze a mangakának nem hagyja, hogy ugyanaz a társoság nyúljon hozzá és animét készítsenek belőle.

2015. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En nem tudok sokat a mangarol, de ezek szerint ne tukon ulve varjak a nyari fall-ra mert nem lesz benne Tokyo Ghoul.

Azert remelem egy jo even belul veszik majd ra a faradtsagot, hogy keszitsenek uj evadot. Mivel az elso evad fantasztikus volt, a masodik meg turheto.

2015. jún. 4. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyáron ha jól tudom jön TG Jack adaptáció, amiben Arima a főszereplő.


Én jobban örülnék, ha addig nem kapna folytatást a sorozat, amíg nem csinálják meg rendesen a 2. évadot manga alapján, mivel anime szánalmasan szar volt mangahoz képest.

2015. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A felettem lévők mind jól mondják!

Annyiba kötnék bele, hogy a Tokyo Ghoul JACK csak ősszel jön.

2015. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!