Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc trónok harca...

Ki a kedvenc trónok harca szereplőtök?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hodor :D
2015. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tyrion
2015. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kevan Lannister és a Más király. Még alig voltak 5 percet a képernyőn, de máris ütősebben osztották a többi szereplőt, mint a többiek öt évad alatt.
2015. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
* És a Más király még eg sem szólalt. :)
2015. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elején szimpatizáltam Ned Stark-al. Meghalt. Khal Drogo-val is. Meghalt. Szerettem Robb Starkot, Catelynt. Meghaltak.. Oberyn.. mondanom se kell meghalt.

Inkább Stark párti vagyok de Sansa nem a szívem csücske. Viszont zseniális Tyrion Lannister karaktere, és kedvelem Jamie Lannistert is. Ezzel ellentétben Cersei-t ki nem állhatom. Arya szál nagyon jó, gondolok itt a sok arcú istenre stb.

Dany-t bírtam az elején most úgy elvagyok vele és ennyi.

Ja meg persze Havas Jon.. és meghalt?!

Tanulság.. Ne legyen kedvenc szereplőd :D


Amúgy megjegyezném, hogy azért zseniális a Trónok harca mert nagyon kevés az olyan szereplő akire egyértelműen rá lehet mondani, hogy jó vagy rossz. Mindenkiben van szerethető és utálható tulajdonság is.

2015. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tyrion, Petyr Baelish, Varys a legnagyobb kedvenceim, rajtuk kívül érdekes karakterek még Jon, Jaime, Stannis. Ha követnék a könyv történéseit nagy arc lenne Doran Martell is.
2015. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oberyn Martell, Renly, Arya, Jaime
2015. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kifejezett kedvenc nincs. A TV sorozatból Tyriont szeretem nagyon, Cersei összes szenvedéseit is imádom nézni és Oberynt is nagyon megkedveltem. Meg a Töviskirálynő összes szurkálódásait :D

A könyvekben ezekhez még hozzájön Ellaria Sand (aki a sorozatos verzióval ellentétben az egyik legkiegyensúlyozottabb, legnormálisabban gondolkodó karakter), Jaime Lannister, Victarion és Euron Greyjoy és Lord Wyman Manderly.

2015. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Tyrion,Jon,Jamie,Deanerys :) nekem is a Starkok voltak a kedvenceim,de ők sajnos meg haltak :(
2015. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9es, még nem mindegyik Stark halt meg ;) Remélem, hogy ez így is lesz egy darabig, és marad valaki a Starkok közül a végéig. :)
2015. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!