Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animációs filmet keresek!...

Animációs filmet keresek! Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Tévében kaptam el pár hónapja, hajnalban adták. Az elejét sajnos nem láttam. Egy srác menekült a csapatával a gonoszok elől, az űrben. A csapatban nem emberek voltak, az egyik valami mutáns kutya szerű tag volt, aki imádott lövöldözni. :D Egy hasonló lényből volt még egy nő is, volt egy tudós féle, meg az ember srácnak is volt egy barátnője, akit el is raboltak a gonoszok.

Egy konkrét jelenetre emlékszem: leszálltak egy bolygón, ahol valami óriás denevérvámpír féle lények éltek, persze emberiek. Tőlük akartak kérdezni valami fontosat, de a gonoszok utolérték őket, és menekülniük kellett, a denevér-emberek pedig segítettek lerázni a gonoszakat. Valami robbanó gömbök között menekültek az űrhajókkal.

Tudom kicsit összevissza lett, de ennyire emlékszem csak sajnos. Ha valaki ráismerne, annak nagyon örülnék. :D Köszönöm



2015. jún. 20. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Titan-Időszámításunk után

[link]

2015. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2015. júl. 13. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!