Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » HIMYM: Ted Mosby melyik...

HIMYM: Ted Mosby melyik barátnőjét utáltad? És melyiket szeretted volna, ha az anya lesz?

Figyelt kérdés

most végeztem ki a sorozatot (mikor nagy "sláger" volt, és mindenki ezt nézte, akkor engem nem érdekelt :D ) és volt, akit utáltam, és volt, akit anyának szerettem volna:D

akit rühelltem, és nem is értem, hogy lehetett vele: Zoey

akit szerettem volna anyának (meg szerintem gyönyörű): Stella


:D


ti? :)


2015. jún. 28. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is rühelltem Zoey-t, meg Blabla-t XD... egyébként én sosem szerettem, mikor Robin-nal volt együtt, szerintem ezt az első szakítás után el kellett volna varrni a fenébe...

Aki megmaradt úgy, hogy kedveltem az nekem is Stella és maga az anyuka...

2015. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huh, igen a Robin-dolgokat én is utáltam :D bár én magát Robint sem bírom (a szerep szerint sem, és a színésznő is olyan semmilyen..) :D
2015. jún. 28. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Akit legjobban utáltam: Robin.

Akit szerettem volna: nekem is Stella.

2015. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akit nem bírtam, asszem pont a Stella volt.

Akit szerettem volna, hogy az anya legyen, annak nem tudom a nevét, de a csaj aki Németországba ment.

2015. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Robin, az anyuka teljesen jó volt. Bejött még a krav-magás csaj is. Zoey-t is bírtam. Stella jó lett volna, de így otthagyni valakit az otárnál elég gáz. Victoria, na az borzasztó volt már az elején is.
ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!